טיפים ליצירת מיכל דגים בר קיימא

בימים אלה, הכל עניין של קיימות. על ידי למידה כיצד ליצור קיימות אנרגטית בתוך מיכלי הדגים שלך ישמור על הדגים שלך בטוחים ובריאים יותר תוך חיסכון בכסף בטווח הארוך. להלן שישה טיפים שימושיים כיצד ליצור ולשמר קיימות עבור האקווריום הביתי שלך.

טיפ מספר אחד: נקה את המיכל שלך באופן קבוע.

הגדר את לוח הזמנים של ניקוי קבוע עבור מיכל הדגים שלך ודבק בו. כדאי לשטוף את החצץ פעם בשבוע ולהחליף את המים בערך פעם בחודש. (זכור שאתה צריך קילו אחד של חצץ לכל ליטר מים). פסולת תתחיל להצטבר במהירות במיכל שלך אם לא תשטוף אותה בקביעות. זה יוביל בהכרח למינרלים מומסים ולכמות מגבילה של מים במיכל שלך. זכור שאם אתה באמת מנקה את מיכל הדגים שלך לעתים קרובות מדי, אתה תאבד לאט את הקיימות של המיכל שלך.

טיפ מספר שני: בחרו את האקווריום המתאים לדגים שלכם.

סוגים מסוימים של סיליקונים אינם בטוחים או יעילים כמו סוגים מסוימים של זכוכית. הקפידו לקבל מיכל איכותי, כזה שגדול מספיק ומתאים לאכלס את סוג הדגים שאתם מעדיפים. אם במקרה יש לך מיכל אקרילי, יש ממיסים אורגניים שבהם אתה יכול להשתמש כי הם יוסרו בקלות במהלך הניקוי. שימו לב שרוב הסיליקונים מזיקים מאוד לדגים.

טיפ מספר שלוש: רכשו מסנן מים אמין.

רכישת מסנן מים יעיל תעזור לשמור על קיימות האקווריום שלך. ודא את עצמך לפני הקנייה שהמסנן שבחרת חזק מספיק כדי לסנן את כל המיכל שלך. באופן דומה, אם המסנן חזק מדי אתה יכול בסופו של דבר למלא את הדג שלך. אתה יכול לבחור בין מסנן מכני, ביולוגי או כימי.

טיפ מספר ארבע: החלט איזה סוג של טיפול במים מתאים לך ביותר.

טיפולי מים מועילים ביותר. רוב בעלי האקווריום משתמשים במי ברז, אבל למים האלה יש לעתים קרובות תוספת כימיקלים (שהופכים את זה בטוח לאנשים לשתות) אבל הם די מסוכנים לדגים. כל עקבות של כלור או כלוראמינים עלולים לגרום למחלות או מחלות. עם זאת, עם השימוש במטהרי מים ותוספים מסוימים, ניתן להסיר את הכימיקלים הללו בבטחה והמים שלך יהיו בריאים כתמיד.

טיפ מספר חמש: קחו בחשבון חיות מחמד אחרות מלבד דגים.

ישנם מינים מסוימים של דגים שיכולים לעזור למיכל שלך להישאר נקי. אוכל האצות הסיאמיים באמת שומר על צמיחת האצות למינימום. למרות שאלו תוקפים דגים אחרים בהגיעם לבגרות. אתה יכול לבחור דגי Corydoras כי הם אוכלים את כל המזון הלא רצוי שיכול להעכיר מאוד וללכלך את המיכל שלך. למרות שכל אלה לא בטוחים לחלוטין עבור כל הדגים שלך, אתה יכול גם לחפש חלזונות תפוחים, שועל מעופף, שרימפס דבורת בומבוס, או מים מלוחים, סרטני נזיר כדי לשמור על אקווריום נקי.

טיפ מספר שישי: הפחת את רמות הניטראט במיכל שלך.

במשך פרק זמן מסוים, רמות גבוהות יותר של חנקה יכולות להשפיע לרעה על הדגים שלך. זה בדרך כלל גורם לצמיחת אצות מהירה גם כן. כדי להפחית את כמות החנקות, תוספת של צמחים יכולה להועיל מאוד. דרכים אחרות לשמור על רמות החנקה המתאימות שלך מיכלי דגים זה להימנע מהאכלת יתר של הדגים שלך. כל פסולת מלוכלכת תפגע בדגים שלך ותפחית את הקיימות של המיכל שלך, אז קבע לוח זמנים ודבק בו. אין דבר גרוע יותר ממיכל דגים נגוע.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.