כיצד להימנע מהשארת ערימת כסף על השולחן – 3 דברים לבדיקה ולעקוב אחר בדף המכירות שלך

אם אתה לא בודק ועוקב אחר הרכיבים השונים של דף המכירה שלך, אז כנראה שאתה משאיר יותר כסף על השולחן ממה שאי פעם דמיינת. אני משווה את אי מבחן ומעקב לצפייה במשחק כדור מבלי לשמור על ניקוד. אם אף אחד לא שומר ציון איך אתה יכול לדעת מי מנצח?

ההבדל העיקרי כאן הוא שהעסק שלך אינו משחק. זו הפרנסה שלך. ואם אתה מסתמך על חשבון הבנק שלך שיגיד לך אם אתה מרוויח או מפסיד, עד שתגלה שאתה לא זוכה זה עלול להיות מאוחר מדי.

אני בודק ועוקב כל כך הרבה שאני כבר לא קורא למשרד שלי "משרד". אני קורא לזה המעבדה. במאמר זה אחשוף 3 מרכיבים של דף המכירה שלך שאתה צריך לבדוק ולעקוב אחריהם:

1. תוכנית החותם של BBBOnLine Reliability

למרות שזה די יקר, גיליתי שחותמת האמינות המקוונת של The Better Business Bureau יכולה להגדיל את המרת המכירות בספרות בודדות. כדאי גם לבדוק היכן אתה מציב את החותם בדף המכירה שלך. נסה למקם אותו בחלק העליון של דף המכירה ולקרב לקישורי ההזמנה שלך.

אזהרה: אם אינך חבר בתוכנית חותם אמינות BBBOnLine, אל תניח את החותם בדף האינטרנט שלך. לקוחות עשויים ללחוץ על חותם האמינות של BBBOnLine באתר שלך כדי לראות אם אתה באמת חבר או לא. הלשכה לעסקים טובים יותר נודעה גם כמגישה תביעות משפטיות נגד אתרי אינטרנט המשתמשים בחותם במרמה.

אגב, ישנן תוכניות אמון לקוחות מקוונות או תוכניות אמינות לקוחות שהן זולות יותר מתוכנית החותמת של BBBOnLine Reliability. עם זאת, תוכנית חותם האמינות של BBBOnLine היא הפופולרית ביותר וכנראה משרה את האמון והאמון הרב ביותר בלקוחות.

2. הכנס את קישורי ההזמנה שלך בתוך קופסת Johnson

אם אינך מכיר את המונח קופסת ג'ונסון, זו פשוט קופסה עם מראה המנוגד לשאר דף האינטרנט שלך. בתוך התיבה, תוכל להוסיף את הקריאה להזמנה ואת קישורי ההזמנה שלך או כל מידע אחר שתרצה שיבלוט בדף האינטרנט שלך.

קופסת ג'ונסון נקראת על שמו של פרנק ג'ונסון שהיה משווק ישיר משנות ה-50, הרבה לפני האינטרנט. פרנק ג'ונסון מיוחס כראשון שהשתמש בתיבה מסוג זה במכתבי המכירה בדיוור הישיר שלו, שבהם השתמש כדי להגביר את התגובות להצעות מנויים למגזינים.

שמתי לב גם לגידול חד ספרתי במכירות בעת ביצוע הקריאה להזמנה וקישורי הזמנה בתוך תיבת ג'ונסון. אני חושד שלחלק מהאנשים פשוט אין את הזמן או העניין לקרוא דף מכירה ארוך. מסיבה זו, הם יסרוק את דף המכירה עבור המידע החשוב ביותר כגון היכן ללחוץ כדי להזמין. ואם מידע זה אינו גלוי בבירור בדף האינטרנט שלך, מבקר יכול פשוט לעזוב מבלי לבצע הזמנה. תיבת ג'ונסון עוזרת להדגיש כל מידע בתוך התיבה כדי להפוך אותו לגלוי יותר למבקר באתר האינטרנט.

3. אחריות

אם אתה משתמש ב-ClickBank כדי לעבד את ההזמנות שלך, אתה תקוע עם תקופת הערבות של 60 יום ש-ClickBank כופה על כל הסוחרים שלו. אבל אם יש לך חשבון סוחר משלך ואתה משתמש ב-1shoppingcart או בשירות דומה, אז אתה יכול לבדוק תקופות אחריות קצרות וארוכות יותר.

הניסיון שלי הוא שהבטחות ארוכות יותר להגדלת שיעורי ההמרות במכירות. נראה כי תקופת הערבות הארוכה יותר מגבירה את אמון הלקוחות או נותנת ללקוח תחושה שיש לו רמת סיכון נמוכה יותר בעת ביצוע הרכישה. אגב, הגדלת תקופת הערבות בדרך כלל לא מגדילה את ההחזרים.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.