כיצד למנוע מציפורים לפגוע בחלונות

בכל שנה יש דיווחים רבים בכל רחבי ארצות הברית על ציפורים שפוגעות בחלונות בבתים ובבניינים שוב ושוב. למעשה, רק בארצות הברית יש כ-900 מיליון ציפורים שנהרגות מפגיעות בחלונות מדי שנה. עכשיו זה נשמע כמו הרבה, אבל אם אתה חושב על זה, זה באמת רק ממוצע של בערך 2-3 ציפורים לכל בית בכל שנה, כשאנשים רבים מדווחים על יותר מ-3.

הסיבות שמאחורי כל בולט החלון הזה נובעות בעיקר מההתבוננות שציפורים רואות כאשר בחוץ בהיר יותר מאשר בתוך הבית שלך. זה מקל עליהם מאוד לראות את כל מה שבחוץ משתקף בזכוכית כמו מראה. ישנם אפילו מקרים רבים שבהם הציפורים רואות את השתקפות שלהן וירגישו צורך לרדוף אחרי הציפור האחרת שהן רואות (זה קורה הרבה במהלך עונת הגידול).

לכן, זהו נושא שנדון פעמים רבות מדי שנה לגבי הפתרונות הטובים ביותר לגרום לציפורים להפסיק לעשות זאת.

אז, בשלב זה אני בטוח שחלק מהקוראים כבר עשו מחקר משלהם לגבי תשובות שונות כדי להפסיק את זה. כמה למשל הם:

הדבקת מדבקות על הזכוכית

הרחיקו את מאכילי הציפורים מהבית

תולים דברים מול החלונות שלהם

התקנת מסכים

אפילו החלפת חלונות בחלונות המשקפים פוך או זכוכית בטוחה לציפורים

כתוצאה מכך, טכניקות אלו יכולות לעזור, אך לא תמיד עושות את העבודה ועלולות להתייקר לאחר שמנסים דבר אחד ואחר כך אחר. כמו כן, אני מעדיף שמאכילי הציפורים שלי יהיו קרובים למדי לבית שלי, כך שאני לא צריך להשתמש במשקפת בכל פעם שאני רוצה להסתכל טוב יותר על ציפור שאני רואה במזינות שלנו. אז הפתרון הקל ביותר, ולדעתי הטוב ביותר לבעיה זו, הוא מזין שמותקן ישירות על החלון. והסיבה שזה עובד כל כך טוב היא בגלל שהציפורים יכולות לראות בבירור את המזין על החלון, ויעופו אל המזין כדי לאכול ואז הרחק מהבית כשסיימו לאכול (שהמעוף מהמזינים הוא החלון הנפוץ ביותר שפוגע בו. ). זוהי גם דרך זולה לתקן את הבעיה עם מאכילי ציפורים בחלון בעלות של 12 עד 25 דולר בממוצע בלבד, והם מצוינים לקבלת מבט מקרוב על ציפורים בזמן אכילה.

אני מקווה שזה היה מועיל ושאתה מסוגל להציל ציפורים נוספות מפגיעה בחלונות שלך. ולנוחותך, ישנה חנות חדשה ומעולה לציוד ציפורים באינטרנט שיש בה מבחר מאורגן מדהים של כל מה שקשור לצפייה בציפורים, עם כמה מבצעים מצוינים גם על מאכילי ציפורים בחלון (נא לעיין במשאבים שלי למידע נוסף).

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.