כיצד לתקן גג מיכל משלוח דולף

במאמר קודם הסתכלנו על ציפוי גגות אלסטומרי כמו Kool Seal כדי לבצע תחזוקה מונעת ולאטום חורים קטנים על גגות מכולות משלוח. בנוסף, ציפוי הגג בצבע בהיר מפחית גם את אפקט אי החום ואת הצטברות החום בחלק הפנימי של המכולה שלך, הנגרמת לרוב על ידי גג מכולה צבוע או חלוד כהה יותר. כאשר מטרתו העיקרית היא להרחיק את האלמנטים, גגות מכולות שילוח הם החוליה החלשה בכל המבנה. קירות מכולות משלוח בנויים מפלדת בליה כבדה בגודל 14 ג' והעמודים מיוצרים מפלדת צינור 7, אך הגג של מכולות משלוח בנוי עם יריעות פלדה גליות עם חותמת 16 עד 18. לגגות אלו יש יכולת נשיאת עומס מוגבלת מאוד, כל העמסה על מכולות נועדה להיות מופצת לקרקע (או לסיפון הסירה) על ידי ארבעת עמודי הפינה, לא הגג.

לעתים קרובות מכולות שילוח עשויות לקבל גג שקע עקב טיפול בזמן טעינה או פריקה מאוניות משא. אם גג המיכלים יקבל שקע בו מים יכולים לשלול, יש לתקן אותו לפני שהוא יחליד. אם אתה מגלה שיש לך מים שנכנסים למיכל, התיקון הטוב ביותר הוא להסיר את החלק הפגום של הגג ולרתך בקטע חדש של לוח גג פלדה, אולם במצבים מסוימים קל יותר לומר מאשר לעשות זאת. אם הכלים והציוד המתאימים אינם זמינים אז אתה צריך תיקון חלופי אך קבוע.

בענף הבנייה המודולרי זכינו להצלחה רבה בשימוש במוצר בשם EternaBond לאיטום קבוע של תפרי הגג בין חלקי הבניין. EternaBond עובד גם על משטחי מתכת וגם על משטחי EPDM והוא משמש שוב ושוב כדי להצטרף לתפרי הגג בבניינים מודולריים שכורים. מבנים מודולריים נמסרים, מוקמים ומשמשים לעתים בסביבות קאוסטיות כמו מפעלים כימיים למשך מספר שנים. כאשר ההשכרה נגמרה התפר הגג נחתך, מודולי הבניין נפרקו ואז נשלחו לאתר חדש שבו עוד שכבה מעט רחבה יותר של סרט EternaBond מותקנת ממש מעל לתפר הסרט הישן מכיוון שהשכבה הקודמת היא קשה ומתמשכת. -צורך להסיר. כשהגגות התיישנו והידרדרו עם כמה שכבות של חומר תפר נטוש, שכבת סרט EternaBond חדשה כמעט ולא הכשילה אותנו.

EternaBond הוא מוצר סרט גומי עם דבק בצד אחד. כדי להתקין אותו מנקים את המשטח, מברישים מוצר פריימר על המשטח, מורחים דבק על המשטח ואז לוחצים על סרט EternaBoond. מיד תהיה לך תיקון גג אטום למים לאורך זמן. להגנה נוספת ניתן למרוח גיר EtrnaBond על קצוות התיקון. EternaBond זמין בגלילים של 50 אינץ' החל ברוחב 2 אינץ' ועד לרוחב של 48 אינץ' כך שתוכל למצוא מוצר EternaBond כמעט לכל צורך בתיקון גג מכולות, הן חירום והן קבוע.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.