כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה אחת משתי אפשרויות, או להוציא כסף רב לשכור משאית המיועדת להובלת כמויות גדולות של נוזלים, או לעשות שימוש בתופים ובמכלי ביניים בתפזורת שאינם חוסכים משקל או מקום. אבל עם תחילתו של פלסטיק חזק יותר ועמיד אף יותר, ריתוך בתדר רדיו מציע לך דרך ליצור מיכלי נוזלים גמישים משלך שמקלים וחסכוני בהרבה על משלוח נוזלים.

אז איך זה עובד?

על ידי שימוש בטכנולוגיית ריתוך פלסטיק ואיטום RF, יצרן יכול ליצור אטמים אטומים לאוויר ולמים בכל גודל של שקית ניילון באמצעות איטום RF או איטום דיאלקטרי. ויניל, PVC ותרמופלסטיים אחרים הידועים היטב בעמידותם יכולים להפוך לשקית עמידה למים בקנה מידה גדול. ומכיוון שריתוך בתדר רדיו יכול לאטום שכבות פלסטיק מרובות יחד, אתה יכול לשכב הרבה יריעות פלסטיק כדי ליצור מיכל בטוח ועמיד שיכול לעמוד טוב יותר בפנצ'רים או חתכים. לאחר מכן, המיכלים נעשים קלים לשימוש על ידי הוספת שסתומים מיוחדים כדי להקל על הכנסת או הוצאה של כל הנוזל שתבחר למלא בו את המיכל הגמיש. בעוד שקית אחסון נוזלים רחוקה מלהיות מושג מהפכני, קחו בחשבון את היתרונות הרבים והשונים של משלוח כל כמות נוזל שיכולה להיות על ידי שימוש במיכל פלסטיק.

הפחת את העלות ליחידה

בגלל חוסר היעילות של תוף ומיכלים בתפזורת אחרים, אפשר להוריד את העלות הסופית שלך ליחידה. גם אם תבחר להוביל את הנוזלים של העסק שלך באמצעות משאית טנק, הרבה יותר קל וחסכוני להשתמש במיכלי פלסטיק גמישים המיוצרים על ידי ריתוך בתדר רדיו במקום זאת. במקום לשלם את העלויות הכבדות של שכירת מכלית, אתה יכול במקום זאת לבחור במשאית משא מסורתית ולהעמיס אותה במיכל הנוזלים הגמיש שלך במקום זאת. ומכיוון שמיכל הפלסטיק שוקל הרבה פחות מתופי מתכת, מיכלים בתפזורת ומכליות, אתה יכול להעביר יותר נוזלים בכל פעם מה שעוזר עוד יותר להפחית את עלויות היחידה שלך.

הפחת את עלויות העבודה שלך

שקול כמה עבודה מושקעת בהובלת נוזלים טיפוסית שלך. אתה צריך למלא תוף, לאטום אותו, להעביר אותו על משטח, לאטום את המזרן, לערום אותם לתוך מיכל המשלוח ולאחר מכן לאטום את מיכל המשלוח. זה הרבה זמן ועבודה נוספים שהושקעו בעלויות המשלוח שלך! אבל על ידי הקמת מיכל נוזל גמיש לתוך קרוואן, אתה כבר מותקן את המיכל שלך במיכל המשלוח שלו ורק צריך לשאוב את הנוזל לתוכו ולשלוח אותו לדרכו. ברגע שהוא מגיע, רק צריך לשאוב אותו מהקרוואן ישירות לתא האחסון שלו, מה שמפחית עוד יותר את עלות העבודה שלך!

סביבה

הבחירה להשתמש בפלסטיק על פני תופים יכולה גם להעמיס פחות על הסביבה, מה שהופך את משלוחי הנוזלים שלך לירוקים הרבה יותר! מכיוון שפלסטיק אינו משחית, אינך צריך לדאוג שתופים יחלידו ויזהמו את הסביבה. פלסטיק ניתן גם למיחזור, כלומר ברגע שמיכלי הפלסטיק שלך הגיעו לסוף חייהם וצריכים להחליף אותם, ניתן למחזר אותם בחזרה למוצרים אחרים!

אז על ידי הפחתת עלויות היחידה והעבודה שלך, זה מקל לספק את אותו מוצר נהדר בעלות נמוכה יותר לצרכנים שלך, הכל על ידי שינוי אופן המשלוח! זה משהו שגם אתה וגם הלקוחות שלך יכולים להיות מרוצים ממנו!

About admin

Check Also

איך לזהות בית מרקחת קנדי ​​מורשה מבית מרקחת אינטרנטי מזויף

יש חשש גובר לגבי בתי מרקחת באינטרנט מזויפים. למעשה, הגידול במספר אתרי בתי המרקחת המזויפים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.