להחליט איזה מין ציפורים יש כחיית מחמד

האם אתה אוהב את צליל הציפורים המברכות אותך בבוקר? לאלו המתגוררים באזורים עירוניים, במיוחד במקומות שבהם לא תמצאו הרבה עצים, ייתכן שהם לא ישמעו את צלילי הציפורים. אם אתם גרים בעיר שלא פוקדים אותה ציפורים מסיבות מסוימות, אבל רוצים לשמוע את הטריקים שלהן לא רק בבוקר אלא כל היום, למה שלא יהיו לכם ציפורים כחיית מחמד?

אם אתה רוצה לשמוע את צליל התרוצצויות במקום נביחות ומיאו בבית שלך, אימוץ ציפורים הוא ההימור הטוב ביותר שלך. עם זאת, תחילה עליך להחליט איזה מין ציפורים אתה רוצה ואם אתה עומד באתגר לטפל בהם כראוי.

הנה כמה טיפים שכדאי לזכור בבחירת זן ציפורים כחיית מחמד:

אתה באמת רוצה אחד? – טיפול בציפורים, או כל סוג של חיית מחמד לצורך העניין, כרוך בהתחייבות רבה מצד בעליהם. זו עבודה במשרה מלאה. אתה לא יכול פשוט להשיג ציפורים מחנות חיות, לשים אותן בכלוב ולהיות משוחרר מהעניין. עוד לפני שתבחר איזה מין ציפורים להחזיק, היה בטוח ב-100% שתהיה מוכן לדרישות הנלוות להיות בעל ציפורים.

הכירו מיני ציפורים פופולריים – לפני שאתה הולך לחנות לחיות מחמד כדי להשיג ציפור, גלה כל מה שאתה יכול על מיני הציפורים הספציפיים שאתה מתכנן להשיג. אתה צריך לדעת מידע חשוב כמו מה, מתי ואיך להאכיל אותם, איך לטפל בהם, כמו גם איך להבין את ההתנהגות שלהם. למשל, אם אתם בוחרים כנרית, עליכם לדעת שהם מעדיפים להישאר לבד בכלוב ללא צורך לטפל בהם, כך גם חוחיות.

דע את מקום המגורים האידיאלי שלהם – יש ציפורים שלא מצליחות לשגשג במרחבים מצומצמים, כך שבמקום כלוב קטן, ייתכן שתצטרכו לבנות עופות משלכם, במיוחד עבור מיני ציפורים שצריכים לפרוש כנפיים באופן קבוע ולעוף. יש ציפורים מסוימות שהופכות לא בריאות כשאין להן הזדמנות לעשות את מה שהן נועדו לעשות, וזה לעוף. אם אין לכם את התקציב או את המקום לבנות ציפורים, אז כדאי לבחור במיני ציפורים שיסתדרו היטב בכלובים קטנים.

אלו הם רק חלק מהדברים שעליך לקחת בחשבון כשאתה מחליט אילו מיני ציפורים להחזיק בביתך. לאחר שהחלטתם איזה מין לקנות, תוכלו לחקור את המזון והאספקה ​​הנכונים שהוא צריך כדי שהוא ישגשג היטב ולשיר עבורכם שירים בכל פעם שאתם מתעוררים.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.