למה החתול שלי נושך אותי קודם ואז מלקק אותי?

אם אתה בעל חתול, לפעמים תתפלא על התנהגות החתולים שלך, במיוחד כשהם נותנים לך נגיסה או נשיכה ואז מלקקים אותך ישר אחר כך. סוג זה של התנהגות הוא נורמלי מאוד בקרב חתולים מכיוון שהוא נחשב כסימן של חיבה ולא תוקפנות. מה שהחבר החתולי שלך מנסה להגיד לך זה שהם אוהבים אותך, זו הדרך שלהם לתת לך נשיקה!

לפעמים נשיקות החתול שלהם יכולות להיראות יותר כמו נשיכה או צביטה חדה שיכולה להזיק. זכור אל תכעס על החתול שלך כי אתה יכול לבלבל את הכוס המסכנה. אם חברך החתולי נותן נשיכת אהבה איתנה, פשוט תהיה תקיף ותגיד לא! עם הזמן החתול שלך יבין שזה עדיין בסדר לגלות חיבה אבל לא לגרום לך כאב.

הסיבה שהם עושים את זה היא לא כדי לפגוע בך, הם פשוט מנשקים אותך כמו שהם בדרך כלל היו מנשקים חתול אחר. מכיוון שלחתולים יש פרווה עבה וקצות העצבים שלהם בעור שלהם אינם קרובים לפני השטח של העור כמו שלנו, הם צריכים לנקוט חזק יותר כדי להביע את חיבתם.

עבור חתול, סוג זה של חיבה הוא די מקובל, אבל בתור בעל חיית מחמד זו לא החוויה הכי נעימה שננשך. כדי להפסיק סוג זה של התנהגות אתה יכול לאמן את החתול שלך לא לנשוך, אם כי זה יכול לקחת קצת זמן, סבלנות והתמדה לפני שתוכל לשלוט בהרגל הזה או להפסיק אותו לחלוטין.

למרות שרוב החתולים נהנים מחיבה, נסו לא ללטף אותם יותר מדי מכיוון שזה יכול לרגש אותם יתר על המידה. חתלתול נרגש יתר על המידה יציג סימני סיפור רבים כמו גרגור, התחככות בך, ציוץ וזנב נוקשה שיכול לרעוד. חתולים שמתרגשים מדי בדרך כלל לא יכולים לשלוט ברגשות שלהם, אז היו מוכנים למקרה שהחתול שלכם ירצה לתת לכם נשיקה.

הקפד גם כאשר אתה מתקרב לחתול שלך, הסתכל קודם כל על הזנב שלו, מכיוון שהזנבו הוא כמו גלאי מצב הרוח שלו. זכרו שאם הזנב שלהם רועד מהתרגשות הימנעו ממגע מכיוון שאתם עלולים לגמור עם נשיכת אהבה.

התקרב לחתול שלך כשהוא במצב רוח טוב, הזנב שלו ייראה רגוע ורק הקצה יזוז בעדינות. מצד שני, אם הם לא מרוצים, הזנב שלהם ירחף מצד לצד, תמיד עדיף להימנע ממגע איתם עד שהם יחזרו במצב רוח טוב יותר.

לחיות בהרמוניה עם החתול שלך אפשרי, פשוט נסה להיות מודע לשינויים במצב הרוח שלהם, ואם הם אכן נושכים ומלקקים אותך (מנשקים אותך) זכור שזו הדרך לומר שאני אוהב אותך.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.