למה יש אנשים שמעדיפים דיג קראפי

לדוג גביע יכול להיות די קשה ולעיתים אפילו מאכזב. זה נכון במיוחד אם דג הגביע שאתה מנסה לתפוס תמיד שובר את הקו שלך או פשוט לוקח את הפיתיון שלך. אולי כדאי לשנות את סוג הדגים שאתה רוצה לתפוס כדי להפוך את הדיג לחוויה מהנה יותר. זו הסיבה שכמה דייגים חובבים מכוונים לדג הקרפי. דגי קראפי הם קטנים שטעמם כמו מוט אבל יש להם מתיקות מובהקת לטעמם. הם עדיין מאתגרים בגובה שישה עד עשרה אינצ'ים אבל אינם חמקמקים כמו אחרים כמו סלמון או בס.

לדוג קראפי לא קשה מדי מכיוון שהמקומות שבהם הם נמצאים באמת נפוצים מאוד. במקומות מסוימים יש אפילו בעיות מטורפות של אוכלוסין. זה אומר שאתה יכול לקחת כמה שאתה רוצה ללא כל הגבלה. זה גם טוב מכיוון שדג קריפי טעים מאוד. גם אם תצליחו להיכנס למקום עם הגבלות, סביר להניח שלא תרגישו במגבלות. רק ודא שיש לך מספיק מקום במקפיא שלך כדי לשמור את כל הדגים שאתה תופס.

כמעט לכל הדגים יש פיתיונות שונים. הדג הקרפי אינו יוצא דופן. אתה צריך להשתמש בקו ספציפי. קו של שני פאונד או ארבעה פאונד יכול לתפוס אותם בקלות. עם זאת, קווים במשקל 4 קילו טובים יותר מכיוון שהם יאפשרו לך לתפוס דגים גדולים יותר שעלולים לנשוך באותו אזור. דגים אחרים כמו פייק או אגנית עשויים להיות נוכחים גם בנקודה בודדת, כך שלקיחת פיתיון מסוגים שונים עבור סוגים שונים של דגים הוא רעיון נהדר. תמיד עדיף לקחת פיתיון נוסף ולוודא שהם מגוונים כדי להתאים לדגים שונים. כך אם תגלו שגם דגים אחרים נושכים באזור, תוכלו להסתגל בצורה מתאימה.

דגי קראפי הם מאכילים בתחתית. שימוש בבוברים כדי לשמור על הפיתיון שלך ברמה ממש מעל התחתית בהחלט ימשוך מחורבן. רק ודא שהבוברים מותאמים כדי להפיק מהם את מירב התועלת. תליית הפתיונות קרוב מדי לתחתית או תלייתם רחוק מדי מהתחתית תניב רק תוצאות שליליות.

כמו אצל אחרים, דגים מטומטמים יכולים לקחת הרבה זמן עד שהם נושכים, כך שסבלנות היא עדיין גורם חשוב כשאתה דגים קראפי. מומלץ להשתמש בחכה קלה מכיוון שלדגים אלה יש עקיצות מאוד לא מורגשות.

About admin

Check Also

מהו גלשן דגים? אנטומיה מנוסה

גלשן הדגים; מה הם ואיפה הכל התחיל? אלא אם כן חיית ונשמת גלישה במשך תקופה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.