מאכילים לציפורים – כמה אתה צריך?

אם המטרה שלך היא להשיג מספר מקסימלי של מיני ציפורים בחצר שלך, תצטרך לקחת בחשבון מספר דברים. הדבר הראשון שיש לזכור הוא להציב מספר מזינים במיקומים ובגבהים שונים. דברים שכדאי לזכור בעת בחירת מזין:

1. נמלים ותיקי-נמלים חייבים להיות בגודל מתאים. עליך לזכור כי זרעים קבועים וזרעי חמניות לא יכנסו דרך היציאות הקטנות יותר של מזינים עבור חוחיות. אתה צריך להציע תערובות זרעים מרובות שיש להן צינורות זרעים מרובים. חפשו מאכילים בעלי יציאות ניתנות להתאמה, כך שתוכלו לעבור מזרעים מעורבים לזרעי גדילן. ציפורים נצמדות כמו נקרים וסוחטים מעדיפים מאכילים ללא מושבים בעוד שצפרנים, גרבונים, חומוסים, עפרונים וציפורים יושבות אחרות מעדיפות מאכילים עם מושבים.

2. סגנונות-אם אתם מחפשים למשוך ציפורים הניזונות בגובה הענפים, מאכילים תלויים או מותקנים לאחר יענו על הצרכים שלכם. מזיני פלטפורמה מתאימים למשיכת מאכילים קרקעיים כגון יונים, קרדינלים, ג'ייס וג'ונקו. מאכילי צוף מתאימים ליוברי דבש ואווריולים. מזינות הופר או סגנונות פתוחים משרתים ציפורים גדולות יותר בעוד שמאכילי צינורות מתאימים לציפורים קטנות יותר כמו חומוסיות וחוחיות. מאכילי חרקים אידיאליים עבור מרטינים סגולים, רובינים וכחולים.

3. בנייה-בתי הציפורים צריכים להיות עשויים ממרכיבים מוצקים ועמידים עמידים בפני חלודה ועמידים לסנאים ובבניית UV.

אם תשמרו על הקריטריונים הללו, בקרוב תמצאו את עצמכם עם חברים רבים מנוצים באים לבקר. ואיתם תיהנו מהתעלולים ומהשיר שלהם לאורך כל חודשי האביב והקיץ.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.