מבוא לבלוטת כבלים

בעיקרון, בלוטות כבלים הן סוג של מכשירים המשמשים בשילוב עם חיווט וכבלים למערכות אוטומציה, כגון טלקום, נתונים, חשמל ותאורה. התפקיד העיקרי של אלה הוא לשמש כיחידת סיום ואיטום כדי לוודא שהמארזים והציוד החשמליים בטוחים. במאמר זה, אנו הולכים לתת לך מבוא בסיסי ליחידות אלה. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

שמירה על איכות סביבה: יחידות אלו מציעות הגנה על הסביבה באמצעות איטום מעטפת הכבל החיצוני, המסייעת להסיר אבק ולחות מהמכשיר או מהמארז החשמלי.

המשכיות כדור הארץ: הוא משמש בשילוב עם כבלים משוריינים. סוג זה של בלוטות כבלים כולל מבנה מתכתי. לצורך כך, מוצרים אלו נבדקים כדי לוודא שהם יכולים לעמוד בזרם התקלה הקצר הגבוה ביותר.

כוח אחיזה: הם משמשים לכוח אחיזה טוב יותר כדי לעמוד בהתנגדות.

איטום נוסף: הוא משמש כאיטום נוסף כאשר יש דרישה לרמה גבוהה של הגנה מפני כניסה.

איטום סביבתי: בלוטות כבלים משמשות בנקודות הכניסה של הכבל. הרעיון הוא לשמור על דירוג הגנת Ingress באמצעות האביזרים המתאימים למטרה זו.

בדרך כלל, אלה עשויים מחומר מתכתי או לא מתכתי. רוב היחידות עמידות בפני קורוזיה. לכן, כל יחידה עוברת בדיקות עמידות בפני קורוזיה.

אם אתה מתכוון להשתמש ביחידות אלה בסביבות נפיצות, ייתכן שתרצה ללכת על בלוטות המיועדות לסוג הכבל שבו אתה הולך להשתמש. להלן כמה מהמאפיינים העיקריים של בלוטות כבלים באיכות טובה.

(1) איטום פנימי עצמאי

יחידה טובה כוללת עקרון איטום פנימי השונה מסוגים אחרים של בלוטות כבלים. טבעת האיטום הפנימית נפרדת מחלקי ההידוק של השריון, מה שעוזר למנוע את האפשרות של הידוק יתר.

אטמי דחיסה קונבנציונליים אינם מציעים שליטה ישירה על אופן השימוש בהם. אבל סוג זה של טכניקת איטום פנימי עובד באמצעות חותם עקירה, אשר נשלט באופן עצמאי במהלך ההתקנה.

(2) סיום שריון מאובטח

פתרון סיום זה יכול לעזור לוודא שיש כיווץ קבוע של השריון. וזה יוצר חיבור עם עכבה נמוכה, ללא התרופפות עצמית. טבעת ההידוק מאפשרת להתקין אותה ללא כל בעיה. מלבד זאת, תוכלו ליהנות מביצועי EMC מעולים ומהמשכיות כדור הארץ.

(4) חותם חיצוני

האיטום החיצוני הייחודי של בלוטות אלו מוודא שהאטימה נעשית סביב הכבל כראוי. החותם החיצוני חזק מספיק כדי לעמוד בלחץ רב בנסיבות מסוימות.

(5) חותם מבול

חותם המבול יכול לסייע במניעת קורוזיה. זה בר השגה מכיוון שלחות לא נאספת על הטבעת של בלוטת הכבל. מאחר שטבעת ה-O אינה מקבלת שום נזק מכני. מלבד זאת, הוא גם נשאר בטוח מפני קרני UV מזיקות.

בקיצור, אני מקווה שהקדמה קצרה זו תעזור לך להבין טוב יותר את בלוטות הכבלים.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.