מדגרת דגי קורץ – אלברסון, הרשות הפלסטינית

מדגרת דגים קורץ היא מובילה בין מדגרות הדגים, והבעלים ריצ'רד א. קורץ ידוע בידע הכולל שלו בענף. ממוקמת במחוז צ'סטר, בדרום מזרח פנסילבניה, מדגרת דגים קורץ מתמחה בגידול דגים לשוק הספורט. מדגרה זו מורשית לייצר את דגי הספורט הבאים: באס (פסים היברידיים, גדול פה), שפמנון תעלת, סרטנים, צלופח אמריקאי, דג זהב מצוי, דגיגי שומן ורוזי אדום, מולים, זוהר זהב, דג שמש זרעי דלעת, ראשנים ופורל קשת. זהו אחד מארבעה עשר סוחרים מאושרים שקיבלו אישורים מוועדת הדגים והסירות של פנסילבניה לייבא, להוביל ולמכור קרפיון דשא טריפלואיד במדינה. קרפיון הדשא הטריפלואידי משמש להדברת עשבים מימיים, ללא קוטלי עשבים, בעלות נמוכה בבריכות ואגמים, מיובא מאסיה, והוא משתנה גנטית במדגרות כדי למנוע את השרצת הדגים.

מגדלי דגים בפנסילבניה מגדלים למעלה מעשרים מינים של דגי ספורט. שני שלישים מדגים חקלאיים בשווי 15 מיליון דולר של פנסילבניה משמשים לגרבי דגי ספורט. כנראה דג ספורט המים החמים המופץ והפופולרי ביותר בדרום מזרח פנסילבניה הוא ה-Largmouth Bass. ה-Hybrid Striped Bass מצליח בבריכות, גדל במהירות בבריכות והופך פופולרי כדגי ספורט.

אחת הסיבות ש-Kurtz Fish Hatchery מובילה בענף היא מצוינות בניהול דגים ובריכות. ניהול בריכות יותר ויותר חשוב ודורש טכניקות מיוחדות למים חמים יותר של פנסילבניה. בריכות קטנות מתאימות למספר מוגבל של מיני דגי ציד: בס, דג שמש ושפמנון. דגי אגם (Pike, Muskellunge ו-Wleye) אינם מצליחים בסביבה של בריכה קטנה. רוב הבריכות הרדודות החמות בדרום מזרח פנסילבניה לא יתמכו בטרוטה, מכיוון שטמפרטורות המים חמות מדי, וכתוצאה מכך מחסור בחמצן.

יש לנהל בקפידה בריכות בהתייחס לצפיפות הצמחים. צפיפות רבה מדי בערוגות צמחי מים תגרוף את דג השמש ותפחית את היעילות של Largemouth Bass כבקרת אוכלוסיה על Bluegill. יש איזון עדין בין שתי האוכלוסיות שצריך לשמור. כמויות גדולות של חומר מתפרק שנותרו בבריכה עלולות גם לדלדל את החמצן.

דגים מגודלים בחווה גדלים בתנאים שנותנים להם הרבה מקום לנוע ולפתח את השרירים שלהם בזמן שהם גדלים. כמה מינים גדלים בתנאי בריכה עם מזון מלאכותי מוגבל המוסף לתזונה שלהם. משמעות הדבר היא הישרדות וחיוניות טובים יותר לאחר הגרב. אם לא מטופלים כראוי, התוצאה תהיה דג שמש עצוב ובס Largemouth בגודל נמוך. יש צורך ביחס הולם בין בס לדג שמש, או שאוכלוסיית יתר תגרוף את דג השמש. אין להחזיר כחולים שנתפסו לבריכות בגלל יכולתם להתרבות ולגודש את הבריכות.

ידע רחב ומפורט גם בחקלאות דגים וגם בניהול בריכות הם מה שהופך את מדגרת דגי קורץ לסוחר אמין ובעל תושייה בדרום מזרח פנסילבניה. למידע נוסף או אם יש לך שאלות ללא מענה, אנא צור קשר ישירות עם העסק.

מדגרת דגים קורץ

כביש איזבלה 161

אלברסון, הרשות הפלסטינית 19520

(610) 286-9250

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.