מדוע אסור לאסור חיות מחמד אקזוטיות

כולנו יודעים איך קבוצות אינטרסים מיוחדות יכולות להוציא דברים מפרופורציות – כמו "משבר חיות מחמד אקזוטיות" הלא קיים. אם היית מקשיב לכמה קבוצות למען זכויות בעלי חיים, היית חושב שהחזקת חיות מחמד אקזוטיות היא אכזרית, מסוכנת ואפילו על גבול בבגידה! לפני שאתם קונים את האג'נדה הזו, קחו בחשבון שתלמיד חטיבת ביניים העלה פעם טענה משכנעת לאיסור על די-מימן חד-חמצני: חסר צבע, ריח וטעם, הוא הורג אלפי אנשים מדי שנה.

רוב מקרי המוות נגרמים משאיפה, אך הסכנות של דו-מימן חד-חמצני אינן מסתיימות בכך. חשיפה ממושכת לצורתו המוצקה גורמת לנזק חמור לרקמות. דו-מימן חד-חמצני ידוע גם בתור חומצה הידרוקסלית, הוא המרכיב העיקרי של גשם חומצי, עלול לגרום לכוויות קשות, תורם לשחיקת קרקע, עלול לגרום לכשלים חשמליים ולירידה ביעילות של בלמים לרכב, ונמצא בגידולים נכרתים של חולי סרטן סופניים.

דוח זה הוצג ל-50 תלמידים, ושואל אותם מה צריך לעשות לגבי הכימיקל. 43 סטודנטים העדיפו לאסור אותו, 6 התלבטו, ורק אחד זיהה נכון ש'דימימן חד-חמצני' הוא למעשה H2O – מים ישנים רגילים. כמה פתיים הם אתה?

לאסור את החתול שלי הגיוני בערך כמו איסור על שלך – והתוצאות שוברות לב לא פחות עבור חיית המחמד והבעלים. האם אתה מוכן לאמת על "משבר חיות המחמד האקזוטיות?"

  • חיות מחמד אקזוטיות אינן מסוכנות! מחקר אחד הראה שהסיכון לפציעה של בעלי חתולים אקזוטיים היה נמוך מהסיכון לפציעה עקב נשיכת כלב ביתי. וכל אדם שנוהג ברכב מנועי מעמיד את עצמו ואת משפחתו בסיכון גדול פי שלושה ממי שיש בבעלותו אפילו חתול אקזוטי גדול כמו נמר.
  • רוב בעלי חיות המחמד האקזוטיות הם אנשים אדיבים ואינטליגנטים שמעריצים את החיות שלהם ודואגים להן מצוין. אנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו בדיוק כמו שאתה אוהב את שלך.
  • איסורים על בעלי חיים אקזוטיים מביאים לכך שחיות מחמד אהובות מוחרמות, מוחרמות ובדרך כלל נהרגות אותן. מעטים בני מזל חיים את חייהם בכלובים תחת השגחתם של זרים בגני חיות ובמקלטים. זה הסוד המלוכלך שארגוני זכויות בעלי חיים לא רוצים שתדעו. איסור לא עוזר לבעלי חיים: הוא הורג אותם!
  • בעלות על חתולים אקזוטיים כבר מוסדרת על ידי משרד החקלאות של ארה"ב, משרד הפנים של ארה"ב, שירות הדגים וחיות הבר של ארה"ב, CITES, חוק רווחת בעלי החיים, חוק המינים בסכנת הכחדה, חוק לייסי, עוד תקנות עיר, מחוז ומדינה ממה שאתה יכול ללחוץ על מקל, כמו גם חוקים קיימים לרווחת בעלי חיים ובטיחות הציבור השולטים הן בחיות אקזוטיות והן בחיות בית.
  • "אתה יכול לקנות נמר באינטרנט ב-$100.00", מכריזים באימה פעילים שונאי מחקר. פשוט נסה להזמין נמר באינטרנט, או אפילו סרוול. אתה לא תצליח. לאגדה האורבנית הזו יש חזרה נהדרת במסיבות קוקטייל ובגיוסי תרומות-להציל-החיות-החמודות מבני האדם הרעים, אבל היא לוקה בחסר חמור במחלקת הריאליטי. למגדלים יש אתרי אינטרנט, אבל צריך הרבה יותר מלחיצת עכבר כדי לרכוש חתול אקזוטי.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.