מדוע ציפורים לחיות מחמד אוהבות להחזיק מראות בכלובים שלהן

ציפורים לחיות מחמד יכולות להכניס הרבה שמחה לבית והן לא יקרות במיוחד להיבחר כחיות מחמד. אני כמובן מדבר על תוכיים, ציפורי אהבה ועוד ציפורים לא יקרות ממשפחת התוכים.

ציפור קטנה יותר תעלה פחות בכל חלק של בעלות על חיות מחמד, כלוב זול יותר, תחזוקה זולה יותר.

אם החלטתם לקבל ציפור כחיית מחמד, עליכם לדעת שמדובר בחיות חברתיות. הם אוהבים להיות בזוגות. שמירה על ציפור אחת תדרוש ממך לבלות איתה הרבה יותר זמן.

אבל מה אם אתה רוצה ציפור אחת. רק ציפור אחת לחלוק איתך את החלל. לא אכפת לך להקדיש לזה זמן. אבל יהיו ימים שבהם תצטרך להשאיר את הציפור שלך לבד.

שם המראה שימושית.

ציפורים חיות מחמד אוהבות שיש להן מראות בכלובים שלהן ולהכניס אחת לכלוב ישמחו מאוד את ציפור המחמד שלכם. זה גם יגרום להם לדבר מאוד. אז מה עם המראות והציפורים האלה.

בהיותם כל כך חברתיים, ציפורים אוהבות חברה. מה אתה רואה כשאתה מסתכל על עצמך במראה. עַצמְךָ. מה רואה ציפור? עוד ציפור. חבר. חבר. עוד ציפור לדבר איתה ולבלות איתה.

אתה יכול לראות תוכיים מבלים שעות בדיבור עם מראות. הם מצייצים ומדברים בקול רך מהרגיל. הם למעשה מתרועעים עם הציפור השנייה.

זה הכל. לכן הם אוהבים מראות. זה נותן להם את ההזדמנות להתרועע עם מישהו אחר ממך.

יש דבר אחד שחשוב לדעת גם כשמדובר במראות. אם אתה מנסה ללמד את התוכי שלך או ציפור אחרת לדבר, עליך לשקול מחדש לשים מראה בכלוב.

למה? אם יש לך עוד ציפור, יהיה לך הרבה יותר קשה ללמד את הציפור לדבר. להחזיק חבר זה להיות עם מי לדבר. שיש מראה בכלוב זה אותו דבר. ואם לציפור יש עם מי לדבר, היא לא תדבר אליך הרבה. זה אומר שהוא ילמד את הדיבור שלנו הרבה יותר לאט וקשה.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.