מדריך לטיול עם חיית המחמד שלך

אחזקת חיות מחמד הפכה פופולרית למדי בתקופה האחרונה. אנשים שבבעלותם חיות מחמד יגידו לך שביצוע תוכניות טיול (לעסק או להנאה) כרוך בקבלת החלטה אם להביא את חיית המחמד איתך או להשאיר אותה תחת השגחת מתקן פנסיון לבעלי חיים.

רוב בעלי חיות המחמד, לעומת זאת, כל כך אוהבים את חיות המחמד שלהם שהם מעדיפים לנסוע איתם לכל מקום שהם הולכים מאשר להשאיר אותם מאחור. לכן זה מצריך הכנה לטיול ידידותי לחיות מחמד. מאמר זה מספק לך רשימת טיפים לנסיעות לחיות מחמד להכנה זו.

1. תגי זיהוי

חיות מחמד אינן יכולות להזדהות. לא משנה אופן הנסיעה שנבחר, יש צורך לתייג את חיית המחמד שלך עם זיהוי מתאים לפני היציאה. זה יעזור להבטיח שחיית המחמד שלך תמצא את דרכה חזרה אליך למקרה שתיפרד. זה גם עוזר למנוע בלבול בין בעלים במקרים שבהם שתי חיות מחמד יכולות להידמות זו לזו

2. זיהוי קבוע עבור חיית המחמד

החכמים אומרים שלעולם אי אפשר להיות זהירים מדי. בנוסף לתיוג חיית המחמד שלכם בתגי הזיהוי הדרושים, מומלץ להתאים להם מצב זיהוי קבוע יותר כמו מיקרו-שבב. זה גם יעזור במעקב אחר חיית המחמד שלך למקרה שהיא תשוטט או שתיפרד.

3. לאמן אותם בעודם צעירים

חשוב לך לאמן את חיית המחמד שלך כשהם עדיין צעירים מכיוון שלבעלי חיים לוקח קצת זמן לשלוט לחלוטין בפקודות ובהתנהגות הצפויה. כדאי לאמן אותם להישאר רגועים במהלך הנסיעה, ולהגיב נכון לפקודות. מערכת תגמול מומלצת מאוד מכיוון שהיא עוזרת ללקחים שנלמדו להיצמד יותר. אם יש לך יותר מחיית מחמד אחת, מומלץ לאמן אותם בנפרד.

4. אבטח את חיית המחמד שלך לבטיחותם

לאחר אילוף חיית המחמד, רוב האנשים מניחים שבטוח לתת להם להסתובב במכונית/מטוס במהלך הנסיעה. אולם זה שגוי. בדיוק כמו אנשים, חיות מחמד עלולות להיפצע כאשר כלי הנסיעה מניח תנועה פתאומית או במקרה של תאונה. לכן מומלץ לאגור את חיית המחמד כדי לשמור על בטיחותם.

5. בחר ארגז נסיעות מתאים

מנשאים עשויים מבד הם אפשרות טובה להובלת חיית המחמד שלך. עם זאת, מנשאים לחיות מחמד מפלסטיק מועדפים בשל הרבגוניות שלהם מכיוון שהם מציעים בטיחות עבור מצבי נסיעה שונים.

6. חיות מחמד ומכוניות

חיות מחמד כגון כלבים וחתולים הן מהירות וזריזות. לכן, באופן טבעי, הם יעשו שימוש ביכולות הללו כאשר ביטחונם מאוים. לכן, חשוב להבטיח שחיית המחמד תרגיש בטוחה ונוחה לאורך כל הטיול.

7. הרגעת חיית המחמד

חיות מחמד, כמו כל בני האדם האחרים, נוטות לעורר חרדה כשהן נחשפות בסביבה לא מוכרת. הרגעה שלהם יכולה לעזור להקל על החרדה שלהם ולהציל אותם מטראומה ואפילו תאונות הנובעות מפחד.

8. לשאת ערכת עזרה ראשונה לחיות מחמד

לעולם לא נוכל לדעת אם ומתי עלולות להתרחש תאונות. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא להיות מוכן למקרה שהם יקרו. לבעלי חיות מחמד מומלץ לשאת ערכת עזרה ראשונה לחיות מחמד הכוללת תחבושות, גזה ומי חמצן למקרה הצורך בהשראת הקאה. כמו כן, עליך תמיד לעקוב אחר הצעדים שניתנו על ידי מומחה לטיפול בבעלי חיים תחילה לפני שתטפל באופן אישי בחיית המחמד שלך מחשיפה חשודה לרעלים.

9. לשאת מזון ומים לחיות מחמד

אירועים בלתי צפויים כגון עיכובים ברכבת הם בלתי נמנעים. אז במהלך ההכנה לטיול, חשוב שבעל חיית המחמד ייקח זאת בחשבון ויארוז מזון ומים נוספים עבור חיית המחמד למקרה שאירועים אלו יקרו.

10. היו זהירים במיוחד

לא משנה כמה טוב אתה מכיר את חיית המחמד שלך, אתה אף פעם לא יכול לדעת איך הם יגיבו לגירויים חדשים. החתול שלך, למשל, עשוי להחליט לחפש מקלט בין רגליך בזמן נהיגה לאחר ששמע רעש חזק כמו צפירת משאית. הדבר עלול לגרום לתאונה קטלנית, ולפיכך מומלץ מאוד לשמור על בטיחות חיית המחמד שלך בכל עת במהלך הטיול.

11. התמודדות עם כלב במהלך טיסות

רוב חברות התעופה יאפשרו לך לשאת את חיית המחמד שלך בתא המטוס רק אם חיית המחמד נכנסת למנשא החיות מתחת למושב. דרישה שגודל חיית המחמד יאפשר לה לעמוד ולנוע במנשא. כמו כן, תידרשו לארוז כמה דברים חיוניים עבור הכלב, כמו שקית קקי, בקבוק מים, קערה מתקפלת, תמונה עדכנית של הכלב ורצועה.

העצות לעיל מתמקדות בעיקר בבטיחות וברווחה של חיית המחמד שלך במהלך הנסיעה. לכן, חשוב להקפיד על אמצעי זהירות מקדימים, כגון הבטחת חיית המחמד שלך במצב פיזי טוב לנסיעה. כמו כן, חשוב לוודא כי יעד הנסיעה נקי ממחלות בעלי חיים כגון כלבת. על ידי ביצוע הטיפים לעיל, נסיעה עם חיות מחמד הופכת לפחות טרחה וחוויה נוחה.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.