מדריך לטיפול לאחר החלפת שמשות

זכוכית השמשה הקדמית יכולה להישבר אם סלע מעופף פוגע בה בכוח מספיק. זה מעצבן לתקן צ'יפס אבל זה הכרחי. כי אחרת, זה יהפוך לסדק ענק ולפני שתדעו יהיה צורך להחליף את כל השמשה הקדמית.

לאחר החלפת השמשה הקדמית, חשוב לעקוב אחר נהלי הטיפול לאחר לתוצאות חיוביות לטווח ארוך ולבטיחות מירבית.

שעה לאחר החלפת השמשה הקדמית, תצטרך:

1. המתן שעה לפני הנהיגה.

דבק משמש כדי להחזיק את השמשה הקדמית החדשה במקומה, כך שנוצר אטימה חזקה ועמידה למים מסביב. כדאי להמתין לנסיעה ברכב לפחות שעה לאחר ההתקנה, כך תיתן לאטימה מספיק זמן להתקבע ולהתייבש כראוי. ורק למקרה שזה יחמוק ממך, הטכנאי שלך בוודאי יזכיר לך את זה מיד לאחר שתחליף את השמשה הקדמית.

יום או יומיים לאחר שתהליך החלפת החלונות יסתיים, תצטרך:

2. נקה את הרכב מבפנים ומבחוץ.

לאחר יום, כלב הים יבש מספיק כדי שתוכל לנהוג במכונית שלך. עם זאת, הוא עדיין לא יבש לחלוטין. אז כדאי למנוע מהדברים להידבק לאטם. מסיבה זו, הקפידו לא לכסות את החלק החיצוני של הרכב בכיסוי כלשהו. מומלץ לא להשתמש בגגון ולוודא שלוח המחוונים נקי מכל עומס.

3. פתחו חלון.

השמשה הקדמית לא מגיעה למלוא חוזקה בזמן שהיא מתייבשת ולכן עדיף להימנע ממתחים במהלך היום או היומיים הראשונים. לחץ האוויר המוגבר גורם לכמות נוספת של לחץ סביב השמשה הקדמית. כדי למנוע נזילות בעתיד גלגל למטה חלון לפחות אינץ' אחד במיוחד ביום הראשון לאחר ההתקנה.

4. השאר את סרט ה-Retention דלוק.

סרט ההחזקה משמש כדי להחזיק את עיצובי השמשה הקדמית במקומם. זה מגן על החותם בזמן שהוא עדיין מתייבש. אז עדיף לא להסיר את הסרט במשך יום או יומיים לאחר ההתקנה, גם אם זה מטריד את העיניים שלך

5. אין מכונות כביסה חשמליות או שטיפת מכוניות ביומיים הראשונים.

לשמשה הקדמית החדשה לוקח לפחות יומיים להתייבש ולהתייצב לחלוטין. במהלך תקופה זו כדאי להימנע משטיפת מכוניות אוטומטית ובלחץ גבוה כדי להגן על התבנית החדשה.

הדרך הטובה ביותר להגן על הזכוכית ולנקות אותה בו זמנית היא בשטיפה ידנית.

6. הגן על גלאס חדש מלחץ מיותר.

בעוד שמערכות הזכוכית החדשות, היו עדינים עם דלתות המכונית שלכם, אז אל תטרוק אותן ונסו להתרחק מהכבישים עם הרבה מהמורות ומהמורות.

מצא מומחה אמין להחלפת שמשות

תצטרך להקדיש רק מעט טיפול ותשומת לב נוספת כדי לשמור על שמשה קדמית חדשה. כך תוכלו להאריך את חיי זגוגית הרכב ולהפחית את הצורך בתיקונים יקרים בהמשך הדרך.

אני מקווה שהטיפים האלה יעזרו לך לטפל היטב בשמשה הקדמית שלך.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.