מהו גלשן דגים? אנטומיה מנוסה

גלשן הדגים; מה הם ואיפה הכל התחיל? אלא אם כן חיית ונשמת גלישה במשך תקופה, המונח הזה גלשן דגים עשוי להיות זר לך לחלוטין. אז הנה סיכום קצר אך מפורט על כל מה שצריך לדעת על דגים.

גלשן הדגים הראשון היה מעוצב לריק קצף PU אי שם בשנות ה-60, והוא עדיין קורע גלים עד היום. כמה מהאלמנטים הבסיסיים של הדג הסתעפו עם הזמן, אבל הדג עדיין משמש לאותם גלים, המפורסם ביכולת שלו לעשות צחוק אפילו מהתנאים המרושלים ביותר.

האנטומיה הבסיסית של הדג לא השתנתה הרבה מאז לידתו, אני אסביר את המאפיינים העיקריים שלה ואת היתרונות והחסרונות של העיצוב שלו. אז באמת מה הופך גלשן דגים ל-א גלשן דגים? כדי לפשט את זה באמת צריך רק שני דברים. זנב סנונית שנראה כמו W בזנב הלוח וצורת תכנית רחבה במיוחד, בדרך כלל עם הנקודה הרחבה ביותר בסביבות 3/4 מהדרך במעלה הלוח.

אז מה התכונות האלה עושות ולמה הן קיימות? בקצרה הפיש הוא באמת לוח קצר רגיל, הם חתכו את האף ועיגלו (כדי לתת ללוח קשת סיבוב הדוקה יותר), ואז כדי לפצות על חוסר הקצף הזה הם הוסיפו הרבה רוחב ובדרך כלל קצת עובי נוסף. אז רוב גלשני הדגים נוטים לחתור טוב אם לא טוב יותר מאשר בורד קצר רגיל 6 אינץ' יותר.

אז מה עושה לך לוח רחב וקצר במיוחד על הגל? ובכן, כמו שאמרתי קודם לוחות קצרים יותר תמיד ייצרו סיבובים הדוקים יותר על הפנים, ואז נקודה רחבה גדולה במיוחד מייצרת יותר עיקול בקו החוץ של הלוח. שני הדברים האלה ביחד מציעים לוח בעל יכולת תמרון גבוהה שמצטיין בגלים קטנים. הרוחב הנוסף נותן לך יציבות וכוח חתירה בעוד שהעקומה בצורת התוכנית + קוצר מציעים פניות הדוקות.

בבואנו לשלילה, אחד החסרונות האמיתיים היחידים הוא שהוא אולי לתמרן בגלים גדולים. ככל שאתה גולש על גלים גדולים יותר ברור שאתה זז הרבה יותר מהר וצריך לצייר קווים גדולים מול הגל. כאשר רוכבים על גלשני דגים בגלים גדולים הם נוטים להיות מאוד 'סקטי' ואין להם הרבה אחיזה כאשר הם נעים מהר מאוד בגלל המסילות העבות שלו שקשה לקבור אותם בפנים כדי למנוע ממך להחליק על כל החלקים. מקום. כשאני אומר גדול, אני מתכוון לגדול, אבל תלוי בלוח המדויק אתה יכול בדרך כלל להתחמק עם רכיבה על גלישה טובה מעל הראש בלי הרבה בעיות.

לסיכום, גלשן הדגים יכול לעבוד למתחילים קלים אך נוטה להיות מעט רגיש עבור רוב האנשים שמתחילים. דגים מושלמים לבני ביניים שעדיין זקוקים ללוח סלחן אבל יש להם את היסודות ורוצים להתחיל להכניס כמה סיבובים. גם מומחים שרוצים לוח מהנה לגלים קטנים יכולים לקבל כדור מוחלט! ה גלשן דגים מושלם מגובה הברך ועד מעל הראש.

לסיכום אם אתם מוצאים שהגלים במציאות נוטים להיות שמנים, מלאים וצפופים למה שלא תתחילו בראש על כל האנשים שרוכבים על קיסמי שיניים ותחזרו למה התחלתם לגלוש, בכיף!

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.