מהו שעוות איטום וכיצד לבחור את הטוב ביותר להכנת אטמי שעווה?

עונת חג המולד קרובה, ואנשים כבר עסוקים בבחירת מתנות ובעטיפתם. רבים עסוקים בתכנון חתונות וארוחות ערב חגיגיות. ולשם כך הם עסוקים בבחירת כרטיסי הזמנה, כרטיסים, מעטפות וכו', ובכן. עטיפת מתנות ושליחת כרטיסים אינה חדשה, שכן זו מסורת ישנה גם כאשר כולם מסתמכים הכי הרבה על מדיה דיגיטלית. אבל אז אריזת מתנות ושליחת הזמנות לא צריכה להיות טיפה משעממת. אחת הדרכים להפוך את המתנות והכרטיסים האלה למהנים היא על ידי הוספת חותמת שעווה אישית עליה. כן, אולי שמעת על זה. אבל, למי שחדש בזה אין מושג מהי שעווה איטום ואיך להשתמש בה. קריאה זו תעזור להם למצוא דרך להבין טוב יותר.

ווקס איטום

להכנת חותמות שעווה בעזרת חותמת שעווה כדאי להשקיע בשעווה איטום איכותית. שעוות אלו דומות מאוד לשעוות נרות, אבל יותר חזקות, מבריקות ופיגמנטיות. אפשר למצוא בקלות את שעוות האיטום הללו בחנויות יצירה הן באינטרנט והן לא מקוונות. הדבר שעושה חותמות שעווה טוב הוא החוזק שלה. אלה לא צריכים להישבר בקלות לאחר ביצוע אטימות. כמו כן, הם צריכים להימס בקלות לצורה נוזלית נחמדה.

ניתן למצוא שעוות איטום אלו בסוגים שונים, בהתאם לדרך בה ניתן להמיס אותן. אפשר לבחור גרסאות אקדח דבק של שעוות האיטום. זה מקל על המסת השעווה בלי הרבה בלגן. כמו כן, ניתן למצוא כדורי שעווה, שניתן להמיס באמצעות כף היתוך. זה יכול להיות מבולגן אבל מפואר.

תכונות של שעוות איטום

כמה תכונות שצריך לחפש בשעווה איטום הן:

  • צבעוני ובעל פיגמנט גבוה

  • יציב ועמיד כך שהוא לא נשבר בקלות.

  • אמור להחזיק את הרושם בצורה מושלמת.

  • חלק במרקם.

  • זה לא צריך להיות דביק.

סוגים ופורמטים

בכל הנוגע לאיטום ווקס, ישנם שני משתנים שתוכלו למצוא בחנויות.

  1. שעווה מסורתית: שעוות אלו הן בדרך כלל שעוות נרות ונמצאות במלאי. ניתן לחתוך אותם לחתיכות קטנות ולהשתמש בהם להכנת חותמות. אבל, הם לא כל כך יציבים ולכן יכולים להישבר בזמן שליחת הכרטיס או הפתיחה.
  2. תערובת שעווה גמישה: בתערובת שעווה זו יש גם שעווה וגם שרף. ובכך הופך אותו ליותר עמיד ויציב. כמו כן, לסוג השעווה הזה יש יותר גוף וגימור מבריק שמחזיק את צורתו. זה גם מחזיק את הרושם של החותמת בצורה מושלמת.

פורמטים של שעווה

אפשר למצוא שעווה בצורות שונות, כמו:

  1. מקלות שעווה: אלה נפוצים מכיוון שניתן להשתמש בהם בקלות באקדח הדבק.
  2. כדורי שעווה: הכדורים הללו הם חתיכות קטנות שניתן להמיס באמצעות כף היתוך.
  3. חותמות מוכנות מראש: כמו כן, למי שלא יכול לעשות חותמות בבית, הוא יכול להכין מראש מהחנות. לאלה יש שכבת דבק בתחתית, שיכולה לעזור בהדבקה.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.