מחפש חיית מחמד: שקול ארנבת

הם עשויים להיות חמודים ומתלטפים. הם אולי שובבים כמו גור או חתלתול, אבל הם גם סקרנים ושובבים, והם אוהבים ללעוס. אם הילדים שלכם משאירים את הבגדים שלהם על הרצפה, אם יש לכם גדילים וחוטים תלויים מהווילונות או מהרהיטים שלכם, תלמדו מהר שלעיסה היא אחד הבילויים האהובים על חיית המחמד החדשה שלכם. אם הארנב הוא חיית מחמד בבית, אל תשאיר את הארנב לבד בבית ללא השגחה. ואם המחשב שלך או כל אחד מהמכשירים שלך מפסיקים לעבוד, זה הימור טוב לבדוק את כבל החשמל עבור סימני שיניים.

ללא ספק תהיה לך הוצאה קטנה בהכנת בית לחבר החדש שלך. תצטרך צריף או כלוב כדי למנוע ממנו או אותה צרות במהלך הלילה או כשאתה לא צופה. לחנות לציוד לחיות מחמד שלך יהיה כנראה מבחר של מתקני דיור במגוון של מחירים. או אם אתה שימושי בכלים, בנה אחד בעצמך. רק אל תשתמשו בחוט עוף, או שימו רצועות קרוב מדי זו לזו; היזהר שאין שום דבר שאיתו הארנב יכול לפגוע בעצמו. אל תשאיר את הארנב שלך סגור יותר מדי זמן. הם יצורים חברותיים ומתבודדים.

הוצאות אחרות עשויות לכלול טיפול רפואי רגיל שעליך לספק לכל חיית מחמד. עיקור וסירוס, חיסונים, טיפול בפרעושים. ואל תשכחו לעקוב אחר בעיות בריאותיות אחרות, במיוחד כאלו שספציפיות לארנבים.

ארנבים בדרך כלל לא אוהבים שמחזיקים אותם אז הם לא חיה יושבת בחיק או חבר למשחק של ילדים. הם שקטים, נקיים, ולרוב אוהבים להישאר לבד. עם זאת, הם אוהבים אזור גדול שבו הם יכולים להסתובב ולחקור. ודא שיש להם מקום להתאמן. ספק דלת לצריף שלהם כדי לאפשר גישה חופשית. נוח להם יותר אם יש להם מקום בטוח ללכת אליו.

בעלי ארנבים תמימי דעים בשבחי חיות המחמד שלהם. כמו רוב חיות המחמד האחרות, לכולם יש אישיות שונה, מתחברים היטב עם בעליהם, והם מאומנים בקלות באמצעות פינוקים ואותן טכניקות כמו לאילוף כלב.

עם זאת, איננו יכולים להדגיש מספיק, עשה שיעורי בית. ואם אתה חושב שארנב הוא חיית מחמד שאתה יכול לחיות איתה, בדוק עם מקלט לחיות מחמד בקרבתך. לעתים קרובות יש להם ארנבות זמינות.

רק זכרו, כל חיית מחמד זקוקה לאהבה וטיפול נאות. בגלל הטבע שלהם, ארנבות זקוקות לטיפול קטן יותר מאשר כלב או חתול. ודא שאתה מחויב.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.