משאבת שטיפה בלחץ דולפת שמן – למה?

אוקיי אז, נניח שיש לך מכונת שטיפה בלחץ במוסך, ואתה מחליט שאתה רוצה להקים עסק קטן לדיטורי רכב או לשטיפת רכב נייד. דבר ראשון שעליכם לעשות הוא לוודא שמכונת שטיפה בלחץ תקינה, שכן לאחר שהם ישבו די הרבה זמן, ישנה תחזוקה מונעת שעליכם לעשות כדי שלא תפגעו בה.

בואו נדבר על זה לרגע? ראשית עליך לבדוק את השמן, ולוודא שהמשאבה מלאה ברמות הנכונות. אתה יכול לעשות זאת על ידי הסתכלות דרך משקפי הראייה בשלמותה. לפני שתפעיל את המשאבה, עליך לוודא גם שמסננת הכניסה מחוברת כך שפסולת לא תיכנס פנימה. לפני זמן לא רב נזכרתי בכמה מהאתגרים הנוצרים בעת הפעלה מחדש של ציוד ישן. מישהו שאל אותי את השאלה הבאה;

"משאבת ה-CAT שלי פשוט הפסיקה לשאוב מים. שמתי לב שהיא נמוכה בשמן. מילאתי ​​אותה לכמות הנדרשת אתמול בלילה. כשהתעוררתי הבוקר השמן היה על כל רצפת המוסך. האם זה אומר שאולי התפוצץ אטם או אטם? אם כן, האם אני יכול לתקן את זה בעצמי? איפה המקום הטוב ביותר לקנות חלקים מבלי לשלם 125.00 דולר ולהזמין אותם מאיטליה?"

יש שני דברים שיכולים לגרום לשמן על הרצפה, האחד הוא שמילאת אותו יתר על המידה, שקל לעשות זאת, וזו אולי הבעיה.

אם השמן מוקצף, (א) אז יש לך אטם מפוצץ בפנים, אם הוא דולף מהתפר (ב) יש לך אטם מפוצץ בחוץ; אם זה יוצא מפתח מילוי המילוי (C) אתה מכניס יותר מדי.

אם A או B תצטרך חלקים חדשים, אם (C) אז לא. רוב הערכות האלה מיועדות לשסתומים, סביר להניח שהם בסדר אלא אם כן המסת אותם או נגמרו להם המים יותר מדי זמן. אומרים שלמשאבות CAT יש תשעה חיים, אז רוב הסיכויים שהמשאבה שלך עדיין טובה.

בהחלט ייתכן שהיה שינוי טמפרטורה במוסך בן לילה, ושהמשאבה התמלאה יתר על המידה ביותר מדי שמן, מכיוון שהלחץ השתנה בתוך החדר, השמן העודף נדחף דרך החור הקטן, המשמש ללחץ אוויר נשימה במקרה של תנודות רחבות בלחץ ברומטרי, או אם המשאבה מתחילה להתחמם יתר על המידה. בעיקרו של דבר זוהי תוכנית שסתום בטיחות המשתמשת בטריק קטן הידוע בפיזיקה. אכן, אני מקווה שתשקול בבקשה את כל זה ותחשוב על זה.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.