משמעות צבע דגי קוי – מבוא לסימבוליזם של קוי

אין אדם שיכול להכחיש שדגי קוי הם יפים. הם מספקים תוספת מבורכת לעיצוב הנוף שלך והיופי של הדגים נקבע על ידי רוב הצבעים שלהם. מה שאתה אולי לא מבין הוא שיש הבדלים משמעותיים במשמעות צבע דגי הקוי. דפוסים יכולים גם לעזור לקבוע את מידת הרצויות של הדג. צבע הדג והדפוס וכיוון קנה המידה עושים רבות כדי לקבוע את ערכו של הדג. ככל שיש יותר צבע על הדג, כך המחיר גבוה יותר ברוב הנסיבות. לרוב הדגים יש משמעויות דומות של צבע דגי קוי. הם משתנים ממערכות יחסים טובות לעושר בצורה כזו או אחרת.

בעוד שאנשים רבים יבחרו את הקוי על צבע הקוי, יש כאלה שבוחרים בדגים רק בגלל היופי שהם עשויים להוסיף לבריכת הקוי שלהם.

משמעות צבע הדג Yamabuki Koi, או דג זהב, מייצגת שגשוג וכמובן, זהב. האם הבעלים של דגי הזהב היפים האלה שולחים הודעה שהם השיגו את העושר הזה או שהם מקווים שהדגים יביאו כרטיס לוטו מנצח לעתידם היא התעלומה. הכל תלוי בבחירה אישית. אל תבחר יאמאבוקי שנראה צהוב מדי. סוג זה של קוי עלול לפתח כתמים אדומים על ראשם. הקוי הזהוב/צהוב פופולרי בקרב אנשים עם בריכות שנוטות להיות לא מסונן.

אוגון הם בצבע אפור/פלטינה והם גם ייצוג של הגשמת עושר. עושר זה מושג במיוחד על ידי הצלחה בעסקים. זו יכולה להיות התקווה לעסק מצליח או הצלחה שכבר הושגה. ה-ogon Koi הוא תמיד מתכתי וקל לראות אותו בבריכות ירוקות או ברורות. הם בצבע יחיד אך תמיד מתכתי. בחירת הצבע תהיה תלויה באיזה צבע דגי קוי אתה מחפש או מה שאתה מעוניין להוסיף לבריכה שלך.

הדג השחור והלבן המסתורי ובולט למראה נקרא הקומוניו. זהו שמו של דרקון השינוי ביפן. השחור הג'ינטי דומה לעננים מתנפחים על רקע שמיים לבנים עזים. מגוון חסר קנה מידה זה של קוי משנה דפוס במהלך השנה. בחורף הם שחורים בעיקר כשהלבן מופיע באביב ובקיץ.

אוצ'יבה קוי הם בצבע תכלת/אפור עם הדגשות של נחושת, צהוב או ברונזה אפשרית. יש שיגידו שהם דומים לעלי סתיו הצפים על המים בבריכה שלך. התרגום המילולי הוא "עלי שלכת". זהו קוי גדול מאוד ואורך עד 27-29 אינץ'.

Karasugoi הם שחורים מלאים. כשאתה מתחיל את מסע הקניות שלך ל-karasugoi, הקפד לבחור במסע שחור עמוק ולא אפור. בדוק את הדג עבור קשקשים רעים או צלקות. שני אלה יסייחו את דעתו מהמראה של הקוי. התרגום של karasugoi הוא "העורב" או שחור ללא לבן.

צהוב מוצק, לא מתכתי, נקרא קיגוי. לקיגוי היקרים ביותר יש עיניים אדומות מאוד מה שנותן להם מראה מפחיד למדי.

Goshiki Koi הם קטע של הטאישו סונשוקו והאסאגי. זו תיאוריה ולא נקבעה בתוקף. פעם הם נכללו ב-kawarimono Koi. העקביות של הייצור האחרון זיכתה אותם בתווית משלהם. יש להם סימנים אדומים הדומים לקוהאקו אך לא נשפטו באותה חזקה. ייתכן שיש קשקשים על הסימונים האדומים. הרשת תהיה אך ורק על הלבן.

Bekko Koi יכול להיות אדום, לבן או צהוב. יש גם סימנים שחורים על גופם שמוסיפים למשיכה שלהם. התרגום המילולי של Bekko הוא שריון צב. שוב יש לומר שצבעים משתנים ושילובים יכולים להפוך את התרגומים של משמעויות צבע דגי קוי לפחות ברורות.

הטאנצ'ו נבדל על ידי כתם אדום על הראש. הם אינם צורה עצמאית של קוי וניתן לגדל אותם מכמה זנים. התיקון שלהם יופיע רק באזור הראש ולא ניתן לייצר אותם בכמויות גדולות. הנפוצים ביותר הם הכל לבן עם טנצו. הטנצו גושיקי הוא קוי של חמישה צבעים שיש להם טנצו. הניגודיות של הלבן הנוצץ הופך את מראה הטנצו למיוחד ויעלה את ערכו של הדג.

ניתן לפרש את משמעות צבע דגי הקוי עם התרגום המילולי ליפנית או שאתה יכול לקחת את היוזמה לתייג אותם עם המשמעויות הרצויות שלך שיתאימו לבריכה הספציפית שלך.

About admin

Check Also

מהו גלשן דגים? אנטומיה מנוסה

גלשן הדגים; מה הם ואיפה הכל התחיל? אלא אם כן חיית ונשמת גלישה במשך תקופה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.