סוגי גומי ומאפיינים בסיסיים

אטם גומי יצוק, האטמים שאנו מייצרים הם לא רק גומי שחול בצורה ומפרק הרצויים כמו אחרים, אלא הם זקוקים לבד יצוק ומטופל כראוי מחוזק, ויציקה דחיסה מלאה כדי להתאים ליישום שלך. זה מבטיח אחידות מבנית וחוזק לביצועים מיטביים. אנו מייצרים גם אטמים קטנים לבדיקת דליפות שנמצאים בשימוש נרחב בתעשיית השסתומים לבדיקת הדיוק בשסתומים.

בהתבסס על הדרישות שלך, האלסטומרים האלטרנטיביים הטובים ביותר ייבחרו. אנחנו יכולים לעצב עם או בלי בד בדרגות גומי מלאות.

סוגי אטמי גומי:

בוטיל, הידוע גם בשם Isobutylene-isoprene (IIR), הוא גומי סינטטי שפותח בשנות ה-40. יש לו חדירות גז נמוכה במיוחד, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור צינורות פנימיים ויישומי איטום בלחץ/וואקום גבוה. הגמישות הנמוכה מאוד הופכת אותו למתאים לשיכוך זעזועים ורעידות. חוסר הרוויה הכימי שלו מעניק לו עמידות מצוינת בפני חום, אוזון ובלייה, וגם לחומצות מדוללות ואלקליות. הוא אינו מתאים לשימוש בנוזלים מבוססי מינרלים או נפט. יישומים אופייניים כוללים דיאפרגמות, אטמים, צינורות פנימיים, ספינות, טבעות O, אטמים, כיסויי רמקולים וסגירת בקבוקים.

פוליאתילן כלורוסולפוני, הידוע בכינויו Hypalon, יכול להיחשב מכמה בחינות כסוג מעולה של כלורופרן, בעל יישון חום טוב יותר, עמידות כימית וחדירות גז נמוכה מעולה. גם עמידות לאוזון ובלייה מצוינת והתכונות החשמליות טובות. גמישות בטמפרטורה נמוכה ועמידות בשמן דומות לכלורופרן.

להיפאלון עמידות דלק ירודה ויישומי איטום דינמי אינם מומלצים לאור מערך הדחיסה הגרוע שלו.

יישומים אופייניים כוללים אטמים סטטיים וכל רכיב שעלול לסבול מתנאי מזג אוויר חמים ולחים או חשיפה לנוזלים וגזים חמים.

לאפיכלורוהידרין תכונות דומות לגומי ניטריל אך עם עמידות טובה יותר לחום, שמן ובנזין. יש לו חדירות גז נמוכה וגמישות טובה יותר בטמפרטורה נמוכה מאשר NBR. העמידות שלו לחומצות, אלקליות ואוזון מעולה.

עם זאת, ערכת הדחיסה הלקויה שלו מגבילה את השימוש בו כחומר איטום וההשפעה הקורוזיבית שלו על מתכות יכולה להגדיל את עלויות כלי העבודה ולהגביל את יישומי הדבקת מתכת.

שימושים אופייניים הם במערכות דלק לרכב, שלפוחית ​​השתן, דיאפרגמות ורולים.

אתילן פרופילן דין מונומר הוא קופולימר של אתילן ופרופילן וכמות קטנה יותר של מונומר דין היוצר קבוצות אתילן בלתי רוויות מבחינה כימית התלייה מהשרשרת הרוויה הראשית. אלה מקלים על תגובות צולבות שאינן משפיעות על שלמות עמוד השדרה של הפולימר. תכונה זו מעניקה ל-EPDM עמידות מצוינת לחום, לאוזון ולכימיקלים. התכונות הפיזיקליות טובות מאוד וההתנגדות לנוזלים קוטביים טובה בדרך כלל. עמידות בטמפרטורה נמוכה טובה מאוד וניתן לשלב EPDM כדי לתת התנגדות חשמלית מעולה. EPDM אינו מתאים לחשיפה לנוזלים מבוססי נפט וחומרי סיכה דיסטר. יישומים אופייניים כוללים שלפוחיות צבירה, מחברי כבלים ומבודדים, דיאפרגמות, אטמים, צינורות ואטמים. ניתן להשיג דרגות מים לשתייה וכן תערובות 'איכות מזון' המתאימות לתעשיות המזון והתרופות.

אנו ב-Western Rubbers מייצרים אוסף של אטמי גומי מעוצבים בהתאמה אישית כבר יותר מ-20 שנה. אנו מציעים אטמי גומי איכותיים רצויים ביישומים תעשייתיים שונים. הפרדה חשופה בחותם תיווצר בדרך כלל באמצעי שחול, ואז ניתן היה לקשר כל קצה של הגירוש ליצירת החותם. במקרה זה, הלקוח רצה רזולוציה מגולפת שתאפשר ליצוק את החותם על טבעת המתכת המתכתית. חטיבת איטום הסיליקון מעוצבת עם קיר פנימי וחיצוני. שני הקירות הללו יוצרים לולאה אופיינית כאשר הם מתאימים בחלק העליון. הקמנו את טבעת המתכת לתוך כלי התבנית המעוצב במיוחד להבטיח את הפעילות הקלה ביותר וייצבנו את הפנים הפנימיות של דופן האיטום החיצוני אל הפן החיצוני של טבעת הפלדה. אלו הם מעט סוגים מבין סוגי הגומי הרבים.

https://westernrubbers.com/product/rubber-seals/

Ref:www.allsealsinc.com/type-of-rubbers.HTML

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.