סיבות מובילות להשתמש בקירוי קצף לבית שלך

אחת הטכניקות הפופולריות ביותר לבידוד גגות ותיקון גגות היא מערכת הגג המקציף בהתזה. למרות שהוא קיים כבר שנים, הוא גדל כעת בפופולריות בגלל היתרונות הרבים שיש לו להציע. תרסיס קצף הוא מוצר שהוא שילוב של איזוציאנט ופוליול. שני הרכיבים הללו מוכנסים למכונה שמחממת ומשאבת אותם לאקדח ריסוס. לאחר מכן מורחים תערובת זו על הגג.

לאחר שהקצף מתייבש, הוא מציע גג קשיח ועמיד לאורך זמן, בעל עמידות תרמית מעולה.

מערכות ריסוס קצף גגות מספקות יתרונות רבים לבעלי הבית וחלקם הם –

מציע אטימה הדוקה ועמידה למים

לגגות קצף אין שום תפר והם יוצרים אטימה הדוקה גם סביב הצינורות, פתחי האוורור והארובות. זה יוצר איטום עמיד למים שמקטין את הסיכוי של מים להיכנס לתוך החריצים בפתחים. בנוסף, הקצף גם אינו מתכווץ ומתרחב עם הזמן, כלומר אי אפשר לשבור את האיטום ההדוק.

איכויות בידוד מעולות

קצף ספריי הם מבודדים מצוינים ויכולים לעזור לך להפחית את חשבונות האנרגיה שלך. מכיוון שאין להם שום תפר, החום לא בורח בחורף ומכיוון שהם בצבע לבן, זה שומר על הבית קריר בחודשי הקיץ. זה גם מבודד את הבית מהרעש שבחוץ ומאפשר לבית להיות שקט. אם אתה גר באזור תנועה רב, שימוש בקצף קירוי יכול להיות לעזר רב.

עָמִיד

גגות קצף אינם נשחקים אם הם מתוחזקים כראוי. יש לצבוע מחדש את הגגות שלהם כל חמש שנים על מנת לשמור אותו במצב מצוין. לאחר ביצוע הציפוי מחדש, ניתן לבצע בו שירות כל עשרים שנה. לא אמורה להיות לך שום בעיה עם גג הקצף שלך עד שאתה שומר על לוח הזמנים של הקצף.

ידידותי לסביבה

ניתן להתקין קצף ספריי בקלות מעל קירוי אחר. לא תצטרך לדאוג לגבי הוספת פסולת מטמנה של הסרת הגג הראשוני. הקצף בו נעשה שימוש אינו רעיל ואינו פולט אדים מזיקים במהלך עבודת ההתקנה.

נראה אטרקטיבי

גגות צריכים להיות לא רק על הגנה, זה צריך גם להוסיף יופי לבית שלך. גגות מוקצף הם בעלי מראה אטרקטיבי ויכולים להתאים לסגנונות בית ובנייה שונים. קצף לבן יכול בקלות להתאים לכל ציפוי חיצוני או לגוון אותם בצבעים שונים כמו בז', שזוף או אפור בהיר. הוא גם אינו דוהה כאשר הוא נחשף לקרני UV ונשאר טוב כמו חדש במשך שנים רבות לאחר התקנתו.

מכיוון שידע וניסיון הם שני הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון להתקנה מוצלחת של מערכת קירוי קצף בהתזה, חיוני שתחקור את ביצועי העבר בעת בחירת קבלן לפרויקט.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.