סילוק פשע – כן, אתה יכול לשים את העבר שלך מאחוריך

אנשים רבים מאמינים שקשה יותר למחוק או להחתים מעצר פשע, לעומת מעצר עוון. ובכן, האמונה הזו נכונה וגם לא! תן לי להסביר למה.

אנשים צודקים בהנחה שלהם שזה יכול להיות מאתגר יותר להסיר פשע ממרשם עבר פלילי מאשר להסיר אישום על עוון. זה המצב משתי סיבות:

1. בפלורידה, ההחלטה אם להיעתר או לדחות עתירה לחתום או למחוק נתונה לשיקול דעתו של בית המשפט, בהתבסס על תקן "התחשבות בכל העובדות והנסיבות". האשמות חמורות יותר עשויות להישקל ברצינות רבה יותר על ידי בית משפט, בנוסף, עשויות להגביר את הסבירות שהמדינה תתנגד לעתירה שלך. אם המדינה מתנגדת, יש לערוך שימוע, ואתה תעמוד בפני ניסיון למנוע מהתובע לשכנע את השופט שאסור להחתים את ההיסטוריה שלך.

2. חוקי פלורידה מכילים רשימה של עבירות שלא ניתן לאטום – כמעט כל עבירות פליליות. עבירות אסורות אלו כוללות פשעי מין, רצח וחטיפה, אם להזכיר כמה…

רוב האנשים טועים, עם זאת, בהנחה שהאיטום או ביטולה של עבירה פלילית כן מבחינה פרוצדורלית קשה יותר מאשר איטום או מחיקה של עבירה. ההליכים המשפטיים בפלורידה להחתים או למחוק פשע ועבירה הם זהים לחלוטין. ישנן דרישות סטטוטוריות שאדם חייב לעמוד בהן כדי להיות זכאי לאטום או למחוק רישום באופן כללי, אך אין הבחנה ספציפית בין עבירות פליליות ועוולות.

עם זאת, דבר אחד שכדאי לזכור, אם אתה קורא את המאמר הזה לפני שהמקרה הפלילי שלך נפתר, הוא שלפעמים זה עדיף לפי חוקי פלורידה (מנקודת מבט של איטום/מחיקה רק) להודות באשמה או לא להתמודד בעבירה קלה יותר אם נעצר על אחת מהעבירות האסורות, ואז להסתכן בהרשעה. זכור, האישום הסופי הוא שקובע.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.