סקירת משתמש של Humminbird PiranhaMax 230 Fish Finder

עוצב ופותח עבור דייג במשרה חלקית, מאתר הדגים הנייד Humminbird PiranhaMax 230 הוא תחליף אידיאלי עבור אלה המעוניינים לקחת צעד למעלה ממאתר דגים שהותקן במפעל למשהו עם יותר צדדיות וביצועים משופרים.

מיוצר על ידי חברת Humminbird שבסיסה בארה"ב, Humminbird PiranhaMax 230 fishfinder משתמש ב-20 מעלות. ו-60 מעלות. מערכת אלומת סונאר הפועלת על תדר של 200 קילו-הרץ ו-83 קילו-הרץ עד לעומק של 183 מטר (600 רגל). זה בשילוב עם יציקה חכמה 90 מעלות. סונאר אלחוטי בעל קרן חד-קרן בעלת עומק פעולה של 36.5 מטר (120 רגל), מאפשר אזור כיסוי רחב יותר לאיתור וזיהוי דגים ומספק יותר זיהוי תחתית עם הפרדת מטרה של עד שניים וחצי אינצ'ים.

באמצעות מתמר מיקרו דינמי במהירות גבוהה אשר משפר את הביצועים, המערכת מספקת נתונים מדויקים עבור מהירויות של עד 60 מייל לשעה (100 קמ"ש) וכן מספקת למשתמש טמפרטורות מים משתנות המועברות דרך המתמר.

ה-PiranhaMax 230 כולל גם צג גביש נוזלי 100 מ"מ FSTN בעל רזולוציה של 160 x 132 קווים עם גווני אפור ב-4 רמות המספקת תמונה בהפרדה גבוהה הרבה יותר ברורה של הקרקעית המגדירה בבירור מבנים מדגים. השליטה הקלה בנגיעה אחת של ה-230 מספקת גישה לרב הפונקציות המתקדמות שלו, כולל מזהה דגים סלקטיבי ועומק יעד. לתאורה האחורית המתכווננת לתנאי חושך יש 3 רמות בהירות בהתאם לשעה ביום או לדייג בלילה. דגים נראים מתחת לסירה כמוצקים בעוד שדגים מסביב לסירה נצפים באמצעות תכונת אלומת הצד כפריטים בלתי מוחשיים אך נראים בבירור. למערכת יש גם זום הניתן לשליטה על ידי המשתמש, ורגישות טכנולוגית מתקדמת הכוללת מבט תחתון, מד עומק, קצב מהירות מתכוונן בתרשים ואזעקות דגים ותחתית כאחד. הנתונים נראים בבירור ובקלות במבט חטוף עם קריאות דיגיטליות בחדות גבוהה הניתנות להתאמה כדי לספק אפשרות צפייה בתחתית שחורה עם ניגודיות גבוהה.

ה-PiranhaMax 230 Portable Fishfinder, שנבנה בצורה חזקה לטיול בכל המקומות, כולל גם זיכרון שניתן להגדיר לזכור את המיקום ונותן למשתמש את היכולת לחזור בדיוק לאותה נקודת דיג במועד מאוחר יותר, אם תרצה בכך.

ערכת גילוי הדגים הניידת Humminbird PiranhaMax 230 מספקת גם אפשרות מתמר מותקן בשאיבה שניתן למקם על דופן הסירה, הטרנסום או בחלק הפנימי של גוף הספינה. בגלל הניידות שלו, ה-230 שימש גם בזמן דיג ממזח או חפץ נייח, תוך חיבור קל של תושבת היניקה בגובה המים אפילו עם משטח מכוסה אצות. ה-PiranhaMax 230 מודד רק קצת פחות מארבעה וחצי אינצ'ים על בערך שישה אינצ'ים ועומקו שלושה ורבע אינצ'ים, PiranhaMax 230 מיוצר על מנת לסבול את הדפיקות הקשות והוא עמיד לחלוטין למים עם מבנה אטם אטום.

הערכה מורכבת מתיק נשיאה קשיח להובלה, מתמר Humminbird XHS 920 עם אפשרות מכסה יניקה, 20 רגל של כבל מתמר כולל עטיפת כבל להגנה ומדריך למשתמש. היחידה כוללת גם אחריות יצרן של שנה אחת.

מוצר מדהים באמת, מוצא הדגים הנייד Humminbird PiranhaMax 230 פועל על 8 סוללות אלקליין AA עם עד שש עשרה שעות של שימוש מתמשך והוא ללא ספק מאתר הדגים הנייד הטוב ביותר בשוק ומתאים לכל הגדלים של סירות כולל קאנו, סירות קיאקים.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.