עובדות מעניינות על דגי דולר כסף

אם יש לך מיכל דגים קהילתי או שאתה מעוניין באחד, דג הכסף הוא הדג המושלם להשתלב עם האחרים. באופן אידיאלי, שיש ארבעה או חמישה מהדגים האלה ישאיר אותם די מאושרים מכיוון שהם אוהבים להתרועע אחד עם השני. למרות שהם קרובי משפחה של הפיראנה, סוג זה של דגים ידידותי לחלוטין.

יש צורך בהרבה מקום לדגי דולר כסופים, כך שאם חשבתם להחזיק להם להקה, הייתם צריכים מיכל לא קטן מ-50 ליטר. אם דג הדולר הכסוף שלך היה בגודל של דולר כסף כשקנית אותו, אתה עשוי להיות מופתע כשהוא יגדל למבוגר שלו חמישה עד שישה אינצ'ים. הוא ייראה גדול במיוחד כי הדגים האלה רחבים כמו שהם גבוהים.

דג הכסף של הדולר הוא אוכל עשב, כלומר הם אוכלים צמחים. זכור זאת אם יש לך צמחים חיים באקווריום שלך. הם לא יהיו שם הרבה אחרי הגעת הדגים שלך. הם אוכלים פתיתי דגים, אבל אם אתה רוצה לשמור על דגים אלה בריאים באמת, אתה צריך לגוון בתזונה שלהם עם חסה ומזונות חיים אחרים.

בטבע, דג הדולר הכסוף חי במים טרופיים, בכל רחבי דרום אמריקה, ובמיוחד באגן נהר האמזונס. במיכל הם מעדיפים מים רכים בעלי pH של 6.0 עד 7.5. אם הם נמצאים במיכל עם הרבה דגים אחרים, הם יחיו באזור האמצעי. הם צריכים רמת חנקה מתחת ל-50 ppm. תצטרך למדוד את רמת החנקה באופן קבוע. במקום צמחים חיים ניתן לסייע ברמת החנקה על ידי מתן אצות קטנות לגדול בפינות המיכל.

עם דגי דולר כסף, במיוחד להקת מהם, תרצו להיות בטוחים לשמור את הכיסוי על המיכל שלכם. הם יזנקו מהטנק אם הם יפחדו ממשהו. אתה גם צריך לעשות להם מקומות מסתור עם הרבה סלעים ועצי סחף. כאשר אתה מקבל את הדגים לראשונה, אל תתפלאו אם הם מסתירים הרבה. ברגע שהם יתרגלו לסביבה החדשה ויודעים שאתה האדם עם האוכל, הם יהיו הרבה יותר ידידותיים.

דגי דולר כסף יתרבו באקווריום הביתי אם התנאים מתאימים. הם אוהבים שהטמפרטורה של המים היא בין 81 ל-90 מעלות. זה לוקח רק כארבעה ימים עד שהביצים בוקעות ותוך שבוע החבר'ה הקטנים ישחו מסביב. אתה תדע שהם מוכנים להזדווג כאשר הנקבה מקבלת שני ענפי ספורט שחורים ליד זימי צידיה והאדום על הסנפירים הופך לשחור.

דגי דולר כסף הם אחד מדגי האקווריום הפופולריים ביותר. הם מאוד פעילים בטנק ומהנים לצפייה.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.