עשה ואל תעשה של צביעת בית משחק מעץ כמו מומחה

איזו דרך טובה יותר יש לעשות שינוי מיידי בבית המשחקים מעץ של ילדכם מאשר עם עבודת צבע חדשה? כאשר אתה מוכן לצבוע את בית המשחקים לילדים שלך ואתה רוצה לשמור על מראה יוצא דופן במשך שנים רבות, יש כמה דברים שאתה בהחלט צריך לעשות ודברים אחרים שאתה רוצה להימנע.

להלן רשימה של עשה ואל תעשה כיצד לצבוע במומחיות את בית המשחקים מעץ שלך כך שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים קדימה:

  1. הכינו מבעוד מועד את בית המשחקים שלכם לציור. הכן את בית המשחקים שלך על ידי גירוד עדין של כל צבע ישן רופף, יבש או מתקלף באמצעות שפכטל או מלטשת תוך הקפדה על נזק לעץ שמתחתיו.
  2. האם לאטום סדקים סביב חלונות או דלתות. אם יש סדקים שבהם שני משטחי עץ מתחברים זה לזה, השתמשו באטם כדי לאטום את הסדקים. זה ישמור על הלחות מחוץ לבית המשחקים.
  3. השתמשו בפריימר באיכות גבוהה כדי לצבוע את כל משטחי בית המשחקים מעץ. שימוש בפריימר מסייע להגברת ההדבקה של הצבע למשטחי עץ וכן להגברת תכונות העמידות למים של משטחי העץ החשופים.
  4. השתמש בצבע חיצוני. צבע כיתה חיצוני מנוסח כדי לעמוד בפני בליה שא בית משחק מעץ יחווה במהלך חייו. צבע בדרגת פנים לא יעמוד נגד גשם ושלג. אם נעשה שימוש בצבע פנימי על משטחים החשופים לחוץ, בעוד מספר חודשים לאחר הצביעה הצבע יתחיל להתקלף ולהשתחרר.
  5. בצע צבע על באמצעות אותו סוג של צבע ששימש בעבר. אם נעשה שימוש אחרון בצבע על בסיס מים (לטקס), אז השתמשו הפעם בצבע מים לצביעת בית המשחקים. השתמש בצבע על בסיס שמן כדי לצבוע על משטח צבוע בעבר על בסיס שמן. אם יש ספק, השתמשו בצבע על בסיס מים כי הוא קל יותר למריחה, מתייבש במהירות, מסייע במניעת בעיות רטיבות והניקוי קל יותר.
  6. תצבע מלמעלה למטה. התחל תחילה עם לוח הפאשיה והגמלונים. לאחר מכן עברו לצביעת דפנות בית המשחקים, ואחריו החלונות והקצץ. דלת בית המשחקים היא הדבר האחרון שייצבע.
  7. תכנן את הציור שלך סביב השמש ומזג האוויר. נסה לעבוד על הציור שלך במקום שבו השמש לא נמצאת. בבוקר צובעים את הצד המערבי והדרום ואחר הצהריים צובעים את הצד המזרחי והצפוני אחר הצהריים.
  8. אל תפרוש או תצבע על אטם שלא התייבש במלואו. עם הייבוש, האיטום הרטוב ייסדק ויתקלף יחד עם הפריימר או הצבע שזה עתה הוחל.
  9. אל תצבע על צבע ישן שסדוק או מתקלף. צביעה על צבע מיובש או מתקלף בצבע חדש תבטיח שהצבע החדש יתקלקל מהר יותר בעתיד הקרוב.
  10. אל תחכו לצבוע עץ חדש. יש לצבוע עץ חדש בהקדם האפשרי כדי למנוע הידרדרות של פני השטח.

עבודת צביעה חיצונית טובה תאריך את חיי בית המשחקים מעץ שלך. עם העצות האלה, אתה תהיה מוכן לצייר כמו מקצוען. הילדים שלכם ישמחו מאוד שבית המשחקים החדש שצוירו יחזיק מעמד שנים רבות בעתיד.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.