פתרון בעיות למינציה נפוצות

בין אם אתה חדש בלמינציה או שאתה משתמש בלמינציה במשך שנים, פתרון בעיות למינציה נפוצות עשוי להיראות מבלבל. למרבה המזל, רוב הבעיות ניתנות לפתרון בקלות יחסית, כל עוד יודעים לזהות נכון את התסמינים. להלן רשימה של כמה מבעיות הלמינציה הנפוצות ביותר, וטיפים כיצד לתקן אותן.

נרתיק הלמינציה שלי נראה מעונן, אפילו לאחר מעבר במכונה.

לכל שקיות הלמינציה יש מראה מעט מעונן לפני שהם נאטמים, שכן הדבק לא הופעל תרמית. אם העברתם את הנרתיק דרך המכונה שלכם ועדיין יש לו מראה חלבי, סביר להניח שזו אינדיקציה שטמפרטורת הלמינציה מוגדרת נמוכה מדי. עבור למינטורים עם הגדרות טמפרטורה מתכווננות, פשוט הגדל את הטמפרטורה במרווחים קטנים עד שהעננות תיעלם. אם בבעלותך מכונה שאינה מאפשרת לך לכוון את הטמפרטורה, אז כנראה שאתה משתמש בפאוץ' עבה מהמומלץ על ידי היצרן, וזו הסיבה שהוא לא מתחמם כראוי. עיין במדריך למשתמש למידע נוסף.

הקצוות של השקיות שלי לא אטומות, או שיש בועות שלא נדבקות במרכז.

כמו עכירות, איטום לא נכון הוא לרוב סימן לא מספיק חום. נסה להעלות לאט את הטמפרטורה עד שהשקית משיגה אטימה אחידה. הידבקות ודלמינציה לקויה יכולה להתרחש גם אם אתה עושה למינציה של מסמכים שהודפסו במדפסת לייזר או הזרקת דיו. מסמכים אלו עשויים להיות קשים במיוחד להדבקה אם יש כיסוי דיו כבד ועשויים לדרוש שימוש בלמינטור איכותי "צילום".

המסמך שלי נראה גלי לאחר שעבר למינציה.

כאשר לנרתיק למינציה יש מראה אדוות לאחר הרצה במכונה, זה כנראה אומר שהחום מוגדר גבוה מדי. אם יש לך מכונה עם טמפרטורה מתכווננת, החזר את החום בהדרגה עד שהגלים ייעלמו. אם אתה משתמש במכונה ללא אפשרות זו, סביר להניח שאתה משתמש בכיס דק מדי עבור אותה מכונה למינציה כראוי, או אולי תידרש להשתמש בסדין מנשא. עיין במדריך למשתמש למידע נוסף.

כשאני מעביר את הנרתיק דרך המכונה, דבק נסחט מהקצוות.

דבק נוטף הוא סימן נוסף לחום מוגזם. כדי למנוע את זה, הפחת את הטמפרטורה והפעל כיס לדוגמא. חזור על תהליך זה עד שהדבק נשאר בתוך השקית ועדיין משיג אטימה תקינה. בהתאם למפרטי המכונה שלך, ייתכן שתרצה גם לנסות להשתמש בגיליון מנשא כדי למנוע הידבקות של דבק לגלילים שלך.

הקצוות של הכיס שלי לא אטומים לאחר שגזזתי את העודפים.

אנו ממליצים להשאיר גבול בגודל 1/8 אינץ' מסביב למסמך שלך כדי לשמור על אטימה נאותה. חיתוך יותר מזה עלול לגרום לכך שחלק מהקצוות או כולם ייחשפו ללחות או לחות. כאשר זה קורה, הנייר נספג הלחות וגורם לדבק הלמינציה להשתחרר, או להתפרק.

לרולים שלי דבוק להם שאריות דבק.

חברות רבות מציעות ערכות ניקוי רולר המכילות רפידות ניקוי ושפשפות מיוחדות שיסירו הצטברות דבק מבלי להתקשות או לפגוע בגלילים שלכם.

המסמכים שלי מרבדים בצורה מושלמת כאשר אני מעביר אותם דרך המכונה שלי מבלי להשתמש בגיליון נשא, אולם הם אינם אטומים כראוי כאשר אני מנסה להשתמש באחד.

מכיוון שיריעות מנשא מוסיפות מחסום בין גוף החימום לסרט הלמינציה, תצטרך להגביר את הטמפרטורה כדי להבטיח שכמות החום הנכונה תעבור דרך המנשא ואל הסרט. לעומת זאת, אם אתם רגילים ללמינציה עם מנשא וצריכים למינציה בלי אחד מסיבה כלשהי, תרצו להוריד את החום מכיוון שגופי החימום ייצרו מגע ישיר עם הסרט במקום לעבור דרך מנשא לפני כן.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.