פתרונות אבק ציפורים – 5 דרכים להפחית את אבק הציפורים באוויר

לחיות עם ציפור אומר שאתה נתון להרבה יותר חלקיקים באוויר מאשר בית ללא ציפור. חלקיקים אלה כוללים אבק כנפיים מאבקת תוכים כמו אפור אפריקאי, קקדו, קוקטיילים ואמזונות.

הוסף את הקשקשים שכל ציפור מייצרת והכמות הנוספת של חלקיקים הקשורים לציפורים המיוצרת מדי יום היא משמעותית. הנה 5 דרכים ממש לשמור על הקשקשים והאבק באוויר.

סינון HEPA מתמשך—הוצאת החלקיקים מהאוויר, הן חלקיקים הקשורים לציפור והן חלקיקים ביתיים רגילים חשובה הן לציפורים והן לבעליהן. ומכיוון שמדובר בבעיית חלקיקים, סוג הסינון הטוב ביותר הוא סינון עצירת חלקיקים ביעילות גבוהה (לעתים קרובות מקוצר ל-HEPA).

כפי שהשם שלו מרמז, הוא יעיל להפליא בהסרת חלקיקים קטנים עד 3 מיקרון עם יעילות של 99.97%. המשמעות היא ש-99,997 מתוך כל 10,000 חלקיקים מוסרים מהאוויר. וסוג זה של מסנן מקיף את הכל כך שהוא גם יסיר מזהמים ביתיים רגילים כמו אבק, קרדית אבק, נבגי עובש וטחב וקשקשים מחיות מחמד אחרות, אם להזכיר כמה. למרבה הצער, אלה נמצאים בדרך כלל בבתים הנקיים ביותר, אלא אם כן מסננים את האוויר.

נקה באופן קבוע—לוח זמנים של ניקוי קבוע יקטין מאוד את כמות החומרים המגרים שניתן לשאוף. הפחתת החומרים המגרים בדרך זו תהפוך את החדר למקום נעים יותר לשהות בו, במיוחד עבור אלו הרגישים לקשקשים ולאבקה.

נקי יותר חכם—- בחירה קפדנית של הריהוט בחדר הציפור יכולה להפוך את הניקוי לקל ויעיל יותר. ריפודים, טיפולי חלונות וריצוף שניתן לנגב הם הטובים ביותר. בדים ושטיחים מקשים על פינוי חלקיקים ומאפשרים לפעילות היומיומית להמשיך ולהחזיר אותם לאוויר. ניקוי לח אוסף יותר מהפסולת, ושולח פחות ממנה באוויר.

בחר את הציפור שלך בקפידה—זה לא עוזר הרבה אם כבר התאהבת ואימצת ציפור. אבל אם אתם מתכננים להוסיף למשפחה עם ציפור אחרת, מחקר קטן תחילה יכול לעזור לכם להחליט על סוג ציפור שצפוי לייצר פחות אבק.

הגבל את המספרים—- יש ציפורים שזקוקות לציפור נוספת שתשמש כבת לוויה בנוסף לבני לוויה של האנשים שלהן. עם זאת, אתה יכול להפחית במידה ניכרת את כמות החלקיקים על ידי בדיקה קפדנית של כמה ציפורים המרחב שלך יכול להתמודד. ועל ידי הצבת תקרה על מספר החברים עם הנוצות שתבחר, תפחית אוטומטית את האבק והקשקשים הזמינים להישלח לאוויר שלך.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.