צייד הדגים של Sevylor – מדוע זוהי סירה מתנפחת נהדרת וטיפים לרכישת אחת

מאמר זה דן ביתרונות של סירות דיג מתנפחות על פני לא מתנפחים וסוקר את צייד הדגים של Sevylor כדי לעזור לך להחליט אם זו הסירה המתאימה לך. יש כמה טיפים ומידע שימושיים לגבי האביזרים המתאימים ביותר עבור סירה זו והיכן אתה יכול להשיג את העסקה הטובה ביותר באינטרנט.

שלושה יתרונות של סירות מתנפחות

1) בעלים של סירות מתנפחות מסכימים שהם מייצרים סירות דיג טובות מאוד. יתרון מרכזי אחד של מתנפחים לא מתנפחים כגון סירות אלומיניום הוא שניתן לאחסן מתנפחים כמעט בכל מקום. הם מתקפלים בקלות ומאוחסנים בארון או באזור אחר בבית שלך. אתה לא צריך שביל כניסה או חצר אחורית אז מתנפח הוא סירה נהדרת עבור תושבי העיר, או אנשים עם מניות בית קיץ, שרוצים להחזיק סירה, אבל אין להם מקום להחזיק בה.

2) יתרון מרכזי נוסף הוא שהם קלים מאוד להובלה. אתה לא צריך נגרר – פשוט הכניסו אותם לרכב ותסעו. זהו יתרון אמיתי אם אתם כבר גוררים חניך ורוצים לקחת סירה גם לחופשה שלכם.

3) מתנפחים הם גם תמורה מצוינת לכסף. מתנפח באיכות טובה הוא רק חלק קטן מהמחיר של מתנפח לא מתנפח טוב.

צייד הדגים של Sevylor – סירת דייג ממש טובה!

סבילור עיצב את צייד הדגים במיוחד עבור אנשים שאוהבים לדוג. אתה יכול לדוג כל היום בצייד דגים. יש להם מושבים נוחים והרבה מקום לציוד דיג. הם מאוד יציבים על המים ויחזיקו עומסים לא אחידים כך שאין בעיה להחזיק יותר מאדם אחד בסירה. כלבים גם אינם מהווים בעיה מה שהופך את הסירה הזו לאופציה טובה עבור ציידי עופות מים. זוהי סירת ציד ברווזים פופולרית.

ישנם שלושה גדלים של סירה זו. ה-Sevylor Fish Hunter 360 הוא באורך 12' ומכיל 2-3 מבוגרים וציוד דיג בנוחות. סירה זו נמכרת כסירה של 6 אנשים. זה נכון מבחינת המשקל שהוא יחזיק, עם זאת, אין לו מקום ל-6 אנשים גם בלי ציוד דיג. ה-Sevylor Fish Hunter 280 הוא באורך 9'2 אינץ' ויכיל 2 אנשים בנוחות. זה עשוי להיות לחיצה עם ציוד אז רוב האנשים קונים את ה-360. Sevylor Fish Hunter 250 באורך 8' ויש מקום לאדם אחד עם ציוד .

כל הסירות המתנפחות של Sevylor מובטחות שלא ידלפו. הם עשויים מ-PVC בעל חומרה כבדה בגודל 32 ויחזיקו מעמד בפני נקבים ושריטות של ווים ודגים ואפילו ציפורניים של כלבים גדולים. אף מתנפח אינו מושלם ולכן כאשר אכן קורה פנצ'ר, לצייד הדגים יש 5 תאי אוויר – אם אחד הולך, נשארו לך 4 כדי להחזיר אותך לחוף.

ביקורות של Sevylor Fish Hunter מדברות לעתים קרובות על עד כמה הסירה הזו היא אידיאלית עבור דיג במקום שבו סירות גדולות אסורות או גדולות מכדי להגיע אליהן, וזה נכון לחלוטין. אם אתה רוצה למצוא את סיר הדבש הסודי הזה במקום קשה להשגה, הסירה הזו היא בשבילך.

צייד הדגים של סבילור תכונות:

– PVC בגודל 32

– 5 תאי אוויר כולל

– 2 תאי מנהרה ליציבות צידית

– 2 מושבים מתנפחים

– 2 מחזיקי חכות

– כריות שפשוף ותיק לציוד

– 4 משוטים מסתובבים (עליך לקנות משוטים בנפרד)

אביזרים וטיפים של צייד הדגים של Sevylor:

– לטיולים ארוכים יותר בסירה קנו מנוע קטן. אתה יכול להשתמש במנוע חשמלי או מנוע 2.5 כ"ס. נסה את מנוע הטרולינג החשמלי של Sevylor 12V וסוללת Sevylor 12V נטענת. אם אתם מעדיפים את ה-2.5 HP, תצטרכו להשיג את ה-Sevylor Motor Mount האופציונלי.

– תצטרך לקנות משוטים אם אין לך כבר. משוט 59 אינץ' הוא גודל טוב עבור הסירה הזו.

– קבל משאבת אוויר כפולה – קולמן מייצר משאבת אוויר טובה וזולה. תצטרך את זה גם אם אתה משתמש במשאבה חשמלית. משאבות חשמליות לא יקבלו סירה מתנפחת בגודל כזה קשיחה מספיק. הפוך את החיים שלך לקלים יותר והשתמש במשאבה חשמלית כדי לנפח ולאחר מכן פשוט השלם עם המשאבה הידנית. סבילור וקולמן מייצרים משאבות 12V טובות.

– קנה מגף סירת קאמו להגנה נוספת מפני פנצ'רים. זוהי השקעה מצוינת. הסירה שלך תחזיק מעמד הרבה יותר זמן.

– יש אנשים שאוהבים להשתמש בעוגן. נסה את Kwik Tek A-2 Grapnel Anchor.

– קנה תיק גדול לאחסון אותו כי קשה להחזיר אותו לקופסה.

– לבסוף, תמיד סירה עם אפוד הצלה ושמור קצת סרט דביק (דאק טייפ) בתיק הציוד שלך. זה נהדר לתיקון פנצ'ר קטן או דליפה.

אם אתה חושב שסירה מתנפחת היא הסירה המתאימה לך ואתה אוהב לדוג, ה צייד הדגים של סבילור היא בחירה מצוינת.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.