ציפורים 101

עופות ציפורים או כלובי ציפורים למישור הפשוט, הם מתחמים גדולים לכליאת ציפורים, לא כדי לשמור אותן בשבי אלא כדי לאפשר להן מרחבי מחיה גדולים יותר שבהם יוכלו לעוף. ידוע שהציפורים מגיעות עם שיחים וצמחים כדי לחקות את בית הגידול הטבעי שלהן. לעתים קרובות ניתן למצוא אותם בגני חיות ובגנים ציבוריים, ומציגים ציפורים בצבעים ומינים שונים להנאת הציבור.

ציפורים נועדו יותר לשימור מיני ציפורים מסוימים ולשימוש המגדלים. לעתים קרובות, זה לא קל לערבב מיני ציפורים, במיוחד אם אין לך ידע מספיק על התכונות וההרגלים המיוחדים שלהן, אבל שמירה עליהן בתוך ציפורים מציעה סביבה ניטרלית שעוזרת לציפורים להתיישב בקלות רבה יותר. הסוג הפופולרי ביותר של הציפורים הוא הציפורים הביתיות, הפופולריות בקרב מגדלים שיש להם מספיק מקום בחצר האחורית שלהם עבורה. באופן מסורתי, ציפורים היו פרויקט עשה זאת בעצמך, אבל בימינו, עופות מסחריות זמינות בגדלים שונים כדי להתאים לכל מיני חללים ותקציבים.

ישנם שני סוגים עיקריים של עופות ביתיות: תלויות ומבוססות. ציפורים מקורקעות מקובעות לקרקע עם בסיס בטון כדי למנוע מחולדות, נחשים וטורפים אחרים ללעוס את דרכם פנימה בעוד שציפורים תלויות תלויות על עצים או שיש להן תומכות המוצמדות לקרקע כדרך נוספת למנוע מטורפים להגיע אל הקרקע. ציפורים. עם זאת, בחירת הציפורים הטובות ביותר תלויה בהרבה גורמים, מה שהופך את הקניות עבורן באינטרנט לאתגר לא קטן במיוחד אם אין לך מושג מה אתה מחפש.

כדי לבחור את הציפורים הטובות ביותר, עליך לשקול גורמים כמו מרחב הבית, עיצוב ומיני ציפורים אם ברצונך להשיג את הציפורים הטובות ביותר שישמרו על הציפורים שלך מאושרות, בריאות ובטוחות. עופות ציפורים מנירוסטה הן בחירה פופולרית בקרב מגדלים, כי ראשית, אין ציפוי של צבע שהציפורים יכולות לשבץ או ללעוס, כך שאין סיכון להרעלה רעילה. זה גם קל לניקוי והוא מתנגד היטב להיווצרות חיידקים מכיוון שהוא לא נקבובי.

עם זאת, אם נהיה יותר ספציפיים, הנה הסוגים הפופולריים ביותר של עופות ציפורים הזמינים באינטרנט ומחוצה להם, שרוב המגדלים ואוהבי הציפורים רואים בהם:

עופות פנימיות וחיצוניות

אלה הם הטובים ביותר עבור אנשים עם מספיק מקום בבתים ובחצרות האחורית שלהם. כלובים אלה בדרך כלל גדולים מספיק כדי להכיל שתי ציפורים גדולות או מספר ציפורים קטנות כמו כנריות. מגדלים בדרך כלל בוחרים בין זני הנירוסטה והאלומיניום.

ציפורי סטקר ומגדלים

אלה מיועדים למגדלים שיש להם מקום מוגבל ושדואגים למספר מיני ציפורים. אלה בדרך כלל מוערמים בגובה 3-4 כלובים ומצופים באבקה בלבן או שחור. מארזים אלה מכילים בדרך כלל קופסאות הזנה, מקום לתליית מתקן השקיה ויש להם מחבתות נשלפות כדי להקל על הניקוי.

כלובי טיסה

אלו מתחמים גדולים מספיק לציפורים לעוף בתוכם. בניגוד לכלובים הם מאפשרים לציפורים יותר מקום לפרוש את כנפיהן ולקבל את כל הפעילות הגופנית להן זקוקות מכיוון שהן נוטות להשתעמם ולהיות מדוכאים כשהן לא יכולות לעוף מסביב. אני רוצה וזה מוביל לעתים קרובות למוות בטרם עת במקרים מסוימים. הם גם נועדו לדמות את הסביבה הטבעית של ציפור עם תוספת של צמחים ושיחים.

עופות שלוחות

אלה משלבים את המיטב של עופות מקורקעות ותלויות כאחד. הם מתוכננים בדרך כלל עם קטע מבוסס קרקע קונבנציונלי המחובר לקטע תלוי המספק לציפורים מקום נוסף לעוף ולמנוחה. החלק התלוי הזה גם מקל על שמירה על היגיינית הכלובים מכיוון שהגללים נופלים על הקרקע ולא בכלוב.

ציפורים הן ההשקעה הטובה ביותר שמגדלי ציפורים יכולים לעשות אך חשוב גם לזכור כמה דברים על מנת לוודא שהעופות שאתה רוכש שווים את הזמן והכסף שלך: ודאו שהם מצוידים בחימום וקירור נאותים לשמירה. הציפורים נוחות, ודא שהחוט או הרשת יהיו מספיק עבים כדי שהציפורים לא יוכלו ללעוס את דרכן החוצה ושהן אינן עשויות ארז או סקויה אשר פולטים אדים מסוכנים שהציפורים יכולות לשאוף.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.