קן ציפור – כיצד לזהות קן ציפור מולבן כימית

היתרונות של קן ציפורים למאכל הולכים ומתעדים בהרחבה. אָכִיל קן הציפור הוא כעת מצרך מבוקש עם ערך גבוה. היכן שיש להרוויח יש בדרך כלל מישהו שמנסה להרוויח בצורה לא אתית, ושוק קן הציפור למאכל אינו יוצא מן הכלל. אנשי עסקים לא מוסריים קפצו על העגלה בחיפוש אחר כסף מהיר על ידי מכירת קן ציפורים מזויף ומלבין כימית.

רוב הצרכנים אינם מודעים כיצד להבדיל בין קן ציפורים אמיתי לקן ציפורים מולבן כימית. מטרת מאמר זה היא לספק לצרכן מתודולוגיית אימות חיונית. זה לא רק יגן על הצרכן, אלא יעזור לשמר את השוק ולדחוק את בעלי המסחר הלא אתיים.

לפני ביצוע בדיקות חזותיות ופיזיות על היבטים מסוימים של קן הציפור, עליך לוודא שאתה רוכש את קן הציפורים שלך מקמעונאי בעל מוניטין. אל תקנו קן ציפורים אכיל ארוז מראש מכיוון שהדבר יפריע ליכולתכם לבצע את הליכי האימות הנידונים להלן.

אימות שלב 1:

התבוננו מקרוב במראה קן הציפור. זה לא צריך להיות לבן לחלוטין ומשקף בשום צורה. אם קן הציפור לבן יתר על המידה במראהו ומשקף, אז יש סבירות גבוהה שקן הציפור האכיל הולבן בכימיקלים. קן ציפורים למאכל שלא נוקה בחומר הלבנה לא יהיה לבן לגמרי במראהו, וגם לא יהיה רפלקטיבי.

אימות שלב 2:

קן הציפורים הטבעי תמיד משתנה בגודלו ובמשקלו עקב היווצרותו הטבעית. לא צריכה להיות סטנדרטיזציה של קן ציפורים למאכל. הגודל והמשקל לא צריכים להיות אחידים. כל סטנדרטיזציה של המוצר היא אינדיקטור חיובי לקן ציפורים מעשה ידי אדם.

שלב 3 אימות:

לאחר בדיקת קן הציפורים, הקפידו להריח היטב את הקן כדי לראות אם אתם יכולים לזהות ריח קל של ביצה. אם אינך יכול להריח את ריח הביצה, קן הציפור האכיל עשוי להיכלל באחת מהקטגוריות הבאות.

א) אין ריח:

אם ה קן הציפור אין לו ריח, אז סביר יותר שהוא הולבנה בכימיקלים, אם כי עדיין ייתכן שנעשה שימוש בכמות קטנה של חומר הלבנה. תהליך הניקוי המסורתי הורס את חומרי המזון פני השטח של קן הציפור ומסיר הרבה מהריח הטבעי. רק לאחר הרתחה של הקן ניחוח הביצים חוזר להיות חריף. זה בעייתי מבחינת אימות. עם זאת, אם לקן הציפור האכיל אין ריח או ניחוח קל של ביצה, אז יש סיכוי טוב שלא התעסקו כימי בקן הציפור. כדי להיות בטוח לחלוטין באותנטיות של קן הציפור למאכל, חיוני לדעת איזו חברה ייצרה את המוצר במקור.

ב) ריח לא נעים:

ריח לא נעים מכל סוג שהוא מציג אפשרות גבוהה ביותר של קן הציפור מולבן בכימיקלים או מרכיבים לא טהורים אחרים. אם אתה מזהה ריח של עץ, ניתן לייחס זאת לקרשים העץ שעליהם הקנתה הזפת את הקן.

ג) ריח עובש.

ריח העובש קשור ישירות לרמת לחות גבוהה בתוך קן הציפור. אם אתה מזהה ריח עובש אז אתה צריך להימנע מרכישה מיד. עובש מכיל חיידקים שעלולים להזיק לבריאותך ולגרום למחלות לאחר מכן.

לסיכום

אם קן הציפור שאתה עומד לרכוש אינו עובר את מבחני אימות האותנטיות, אלא ללכת משם ללא דיון נוסף עם הקמעונאי. כל ניסיון להצביע על החריגות של קן הציפור רק יביא לטיעון הגנה של הקמעונאי. קמעונאים רבים אינם מודעים לעובדות הנוגעות לקן ציפורים טבעי וייתכן שהם בעצמם הוטעו לרכוש את המניה.

מדריך האימות במאמר זה מהווה חלק מהותי בכם קן הציפור לִרְכּוֹשׁ. עצה זו תמנע ממך ליפול למלכודת של רכישה מזויפת. תחסוך לעצמך כסף וזמן, אבל הכי חשוב שתגן על עצמך מפני בריאות פוטנציאלית שנגרמה על ידי כימיקלים או חיידקים.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.