קניית הציפורים הטובות ביותר

זה קל מספיק למצוא עופות ציפורים למכירה אם אתה רוצה, אבל קל באותה מידה לקנות כאלה שיתפרקו מוקדם יותר מאשר ישמרו על הציפורים שלך מאושרות ובטוחות. רכישת עופות ציפורים היא דבר שאין להקל בו ראש שכן זה אומר שלא תטפלו רק בציפור אחת וככזה, חשוב שתוודאו שהם לא רק שמחים, בטוחים אלא גם בריאים.

שלא כמו כלובים, ציפורים מאפשרות לציפורים יותר חופש בכך שיש להן יותר מהרבה מקום לטוס מסביב. המרחב הזה גם מונע מהדברים להיות תחרותיים מדי והדבר האחרון שאתה רוצה הוא לראות את הציפורים שלך במאבק. הדבר הגדול הוא שהמארזים האלה יכולים להיות פרויקט עשה זאת בעצמך נהדר או שניתן לקנות אותם באינטרנט לפי המפרטים שלך ולהעביר ישירות לביתך. הם גם מאפשרים לך לחקות מקרוב את בית הגידול הטבעי של ציפור כך שהציפורים שלך לא יתקשו להסתגל אליו.

בין אם אתה בונה או קונה את הציפורים שלך, המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא למצוא אחת שתהיה מספיק גבוהה ורחבה כדי שתוכל להיכנס אליה. באופן אידיאלי, רוחב המבנה כולו צריך להיות לפחות פי שניים עד שלוש ממוטת הכנפיים של הציפור, לפחות פי שישה מרוחב גוף הציפור לאורכה והגובה צריך להיות לפחות פי ארבעה מאורך גופה של הציפור. עבור 20 ציפורים בגודל ממוצע, למשל, עדיף ציפורים באורך 12 רגל, 3 רגל רוחב וגובה של 5 רגל.

אם יש לך ציפורים גדולות יותר, עדיף לחפש מבנים שגודלם בסביבות שישה רגל על ​​8 רגל או יותר, רצוי עשויים מפלדה מכיוון שזה יהיה היגייני יותר וקל יותר לניקוי. זה צריך להיות גם מסכי רשת כך שלציפורים תהיה חשיפה רבה יותר לאוויר צח ואור שמש ורצוי שיהיו להם דלתות כפולות כדי למנוע בריחה כלשהן – זה אומר שאתה נכנס לציפורה דרך דלת ראשונה, סוגר אותה ואז נכנס לציפורה בפועל דרך הציפורייה. דלת שנייה. אם אתה מוצא את זה מייגע מדי, אז אתה יכול לקבל אחד עם דלת אחת עם בריח לאבטחה נוספת. רשת התיל שלך צריכה להיות גם באופן אידיאלי בעובי של כ-12.5 מ"ר על 1.2 מ"מ. הכנסת דלתות גישה לתיבות הקינון שלך וכלי האכלה גם מקלה על התחזוקה.

למרות שזה אידיאלי להשיג מבנים עם גגות רשת תיל, זה לא רעיון טוב אם אתה גר באזור שבו יורד שלג או יורד גשם רב. במקום זאת, אתה יכול להשיג עופות עם גגות שטוחים או משופעים, או שאתה יכול למקם אותו בתליה. ודא שאתה מכניס הרבה מוטות לציפורים שלך כדי לנוח עליהם וליצור את הקינים שלהם. אתה יכול גם להשיג מבנים עם רצפות בטון כדי שתוכל לשטוף אותם לניקוי קל יותר.

ואחרון חביב, וודא שאתה מקבל עופות שמשתלבות היטב עם הסביבה שלך או עם עיצוב הבית. אתה יכול גם לקנות צמחים ושיחים שנועדו במיוחד לקישוט עופות כמו בוקיצה, עצי קפה ודוגווד, שיח ברביריס ובוגנוויליות לצמחים צבעוניים ופורחים כמו חינניות אפריקאיות, סיגליות ונשימת תינוקות. זכרו שמבנים אלו נועדו לא רק לאכלס את הציפורים שלכם אלא גם להבטיח שהן בטוחות מפני טורפים ומחלות.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.