ריבוי משימות עובד גם עבור מוצרי ניקוי!

ריבוי משימות: זה עובד לתחומים אחרים אז למה לא לנקות מוצרי ניקוי???

איפה עושים ריבוי משימות? רוב האנשים עושים ריבוי משימות בעבודה כאשר הלחץ מוגבר והבוס רוצה שיבוצעו מספר פרויקטים בו זמנית. עקרות בית מבצעות ריבוי משימות ומבשלות, מנקות וכותבות צ'קים כדי לשלם חשבונות תוך כדי משימה נוספת. אמהות ואבות בהחלט מרובה משימות כאשר מנסים לאזן בין הצרכים והבקשות של הילדים ועדיין לבצע את השגרה האישית שלהם. איפה היינו היום בלי היכולת לבצע ריבוי משימות?

עיקרון זה של ריבוי משימות יכול להיות מיושם על יותר מסתם אנשים. בואו לבחור מוצרי ניקוי למחקר על ריבוי משימות. התחל לערוך רשימה של מוצרי הניקוי שיש לך מתחת לכיור המטבח ומתחת לאיהור האמבטיה. כמה מהמוצרים האלה מבצעים משימות מרובות?

האם יש לך ליטוש מתכת לכל מתכת או האם ניתן להשתמש בפוליש המתכת האחד שלך על משטחי מתכת תועלתניים כמו גם על מתכות יקרות? האם מנקה החלונות שלך הוא מוצר עמיד שאוטם את המשטח הנקי כך שניתן פשוט לנגב אותו במים כדי לגעת בו או שהוא פשוט עושה עבודת ניקוי כאן ועכשיו? האם מנקה הכיורים שלך עובד על כיור הנירוסטה במטבח וכיורי הפורצלן ו/או הגרניט בחדרי האמבטיה? האם מנקה זה מנקה ואוטם כך שהכיורים יישארו נקיים לפחות לזמן מה? האם אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי הכיורים עבור אסלות? או שיש לכם חומרי ניקוי שונים לכלי שירותים בכל חדר אמבטיה שלא ניתן להשתמש בהם לשום מטרה אחרת? האם אותם חומרי ניקוי אוטמים גם את פני השטח כך שקווי המים הקשים לא יווצרו?

ברוב הבתים יש ארונות עץ. ברוב משקי הבית יש כמה רהיטי עץ. הבית עשוי להכיל משטחי ריהוט מפלסטיק, ויניל או עור. המשטחים עשויים להיות פורמייקה, קוריאן, גרניט, אריחי קרמיקה או פלסטיק אחר. האם יש לך חומר ניקוי לכל אחד מהמשטחים הללו? האם כל מנקה מנקה את פני השטח אך אינו אוטם את המשטח להשפעות ארוכות טווח?

בוא נעבור למוסך. כאן יושבת המכונית המשפחתית. יש לו כרום, חלונות ומשטחים צבועים, כובעים חשופים לחצץ מהבלמים, אולי פנים מעור, משטחי פלסטיק ולפעמים עץ, וחלקי פלסטיק רכים כמו הדשבורד שלא לדבר על הצמיגים. האם יש לך חומר ניקוי לכל אחד מהמשטחים הללו? האם חומר הניקוי הזה גם אוטם את פני השטח ולכן יישום חוזר אינו משימה תכופה?

יש מוצרי ניקוי שעושים ריבוי משימות. הם מנקים, מבריקים ואוטמים. הם עושים מספר סוגים של משטחים. הם מגיעים בגדלים שונים של בקבוקים כך שאתה לא נאלץ לרכוש הרבה יותר ממה שאתה יכול להשתמש. העלות של מוצרים אלה עשויה להיות כמה גרושים יותר עבור הבקבוק, אבל צריך לעשות השוואה. השווה את הכמות והעלות של מספר המוצרים המשמשים כעת. הכפל את זה כפול מספר הפעמים שמוצרים אלו נרכשים בשנה. ערכו מחקר על כמה זמן "מחזיק מעמד" באמת. כמה שזה עשוי להיות מדהים, ניתן להשיג חיסכון בעלויות עם מוצרים שמבצעים ריבוי משימות אך עשויים לעלות קצת יותר. זה שווה את הלימוד.

התחל עוד היום את הערכת מוצרי הניקוי בשימוש. צדו את מוצרי ריבוי המשימות ולא רק שכמות העבודה תפחת ועלות מוצרי הניקוי תרד, גם הזמן המושקע בניקיון יקטן!

מאת דונה זוליק

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.