שילוב ציפורים בחתונות

לציפורים יש הרבה סמליות שיכולה להתאים מאוד לחתונה. אם אי פעם קראו לך זוג "ציפורי אהבה", אתה מבין למה ציפורים יכול להיות כיף להשתמש כחלק מחגיגת חתונה. כמובן, לא כל הרעיונות טובים במציאות כמו על הנייר – עבודה עם חיות חיות היא תמיד בלתי צפויה – אבל למי שאוהב את החברים הנוצות שלו, אלו הן כמה דרכים לשלב ציפורים בחתונה.

אולי השימוש הידוע ביותר בציפורים חיות בחתונה הוא שחרור יונים בסיומו של טקס נישואין בחוץ. לזוג יונים לבנות טהורות יש הרבה משמעויות יפות, כולל אהבה, שלום, אמונה ותקווה לעתיד. לזוג הטרי, כלומר. עבור היונים עצמן, שחרור לטריטוריה לא מוכרת עלול לגרום למוות בטרם עת, אז חשבו זמן רב על שחרור יונה. באחת החתונה, האורחים צפו בזוג הציפורים עולים לעוף, רק כדי שהראשון נחטף מהשמיים על ידי נץ והשני נפרץ לתוך צוק על ידי משב רוח פתאומי. אגב, ה"יונים" הן לא תמיד יונים אמיתיות. חלק מהחברות מציעות יונים לבנות טהורות מאומנות במיוחד, שלפחות יש להן את היתרון ביכולתן למצוא את דרכן חזרה למקלט בטוח (בלי נץ, כמובן).

אם אתה מעריץ של התוכנית "Cake Boss", אולי אתה מכיר את הדרך הבאה שבה ניתן להשתמש בציפורים בחתונה. בייקר באדי הוזמן ליצור עוגת חתונה ועליה יונה לכבוד העוגה שזכו להורי החתן לחתונתם. מסתבר שמשנות ה-60 – ה-80 עוגות חתונה עם זוג יונים חיות היו מאוד פופולריות לחתונות איטלקיות-אמריקאיות מסורתיות (שחרור יונים כבר מזמן מנהג חתונה איטלקי). אז באדי בנה קופסה שקופה מיוחדת שתשמש ככן לעוגת חתונה מסורתית מדורגת מעוטרת בפרחים, ענבים וקיסוס. ברגע האחרון הוכנסו לקופסה זוג יונים, והחתן והכלה שיחררו אותן במסגרת טקס חיתוך העוגה (אם כי במקרה זה, היה צורך לשדל את הציפורים מהקופסה). אם את מסוג הכלות שאוהבות כל דבר מסורתי, מתכשיטי הכלה של אמא ועד עוגת החתונה שלה, גלה אם הייתה לה עוגת יונה. כמובן, אם ציפורים חיות אינן מתקבלות בברכה במקום קבלת הפנים שלך, אתה תמיד יכול לבחור בזוג יונים לבנות מחרסינה כתוספת לעוגה שלך.

בתרבויות מסוימות, טווסים נחשבים לסמלים של הגנה ומזל טוב. ללא ספק, הנוצות הרב-צבעוניות הראוותניות שלהם מדהימות לחלוטין. אם אתה אוהב את הרעיון של חתונה מוגזמת בהשראת בוליווד, מה לגבי זוג טווסים חיים שמסתובבים על הדשא בקבלת הפנים לחתונה שלך? הם בוודאי יציגו הצהרה מפוארת ומלכתית! עדיף למצוא מלון או מקום אחר שכבר יש לו טווסים משלו במגורים, כאילו אם הציפורים מושכרות ולוקחים אותם למקום לא מוכר, הם יצטרכו להישמר במתחם. אם הציפורים החיות אינן זמינות באזור שלך, אתה תמיד יכול ליהנות ביצירת יצירות מרכזיות דרמטיות וזרי פרחים הכוללים את הנוצות הצבעוניות. השלימו את האפקט עם שמלת כלה מפוארת שנלבשה עם תכשיטי כלה מלכותיים המתאימים לנסיכה.

אלו הן רק כמה מהדרכים להשתמש בציפורים בחתונה שלך. אולי תשקול גם זוג תוכים יפה בכלוב גדול ומפואר כדי להלביש קבלת פנים עם נושא טרופי או זוג מקסים של ציפורי אהבה בכלוב זהב מול שולחן המתוק של הזוג הטרי. כמובן, אתה תמיד יכול לערוך חתונה בנושא ציפורים מבלי להשתמש ביצורים חיים; תחשוב על מוטיבים של ציפורים על נייר המכתבים שלך, קן זעיר לכרית הטבעת, ועוד דרכים חמודות להראות שאתה וארוסך הם באמת "ציפורי נוצה".

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.