שירותים להובלת חיות מחמד – הכניסה והחוצה של השירות הטוב ביותר המוצע

לבסוף, אחרי הכל, המאמצים שנלקחו להובלת חיית המחמד שלכם יהיו שווים את החיים שתחיו לאחר שהשתקעתם איתה בבית החדש שלכם.

כאשר אתה צריך לארגן דברים ברוגע, הכנת שירות הובלות חיות מחמד היא הדבר הקשה ביותר שניתן לעשות שכן חיות מחמד בתוך הבית לא העזו לשום מקום בחוץ מלבד החצרות האחוריות שלך ויהיו הדברים שהכי קשה להעביר. הם חיו בפנים כמעט כל הזמן ובעת האריזה, הם ייכנסו ללחץ כשהם מסתכלים על הסרת הספה או הכרית שלהם, וכך גם עמוד הגירוד שלהם ומונח בקופסת אריזה. בזמן האריזה, ודאו שהם יישארו רגועים כדי שלא יעברו לחץ. זכור גם את העצות הבאות כאשר אתה צריך להעביר את חיות המחמד שלך באמצעות שירותים.

תנו תגי רישיון מתאימים וזיהוי מתאים לאזור המעבר כדי שהחיה לא תלך לאיבוד. כל זה מאוחסן בשבב ומזהה השבב קיים בכל התעודות. השתלת השבבים ISO 11785 או 11784 צריכה להיעשות על ידי הווטרינר המשפחתי ואם זה לא זמין, אקספרס ללילה של בעלי חיים יספק להם אותו במחיר של 95$ USD לווטרינר יחד עם עלויות המשלוח והטיפול . לאחר ההשתלה נלקחת כשבועיים בדיקת דם על מנת שניתן יהיה לבדוק בדם נוגדנים הגורמים לכלבת בחיית המחמד.

לפני היציאה, גשו לווטרינר המשפחה לפני מינימום 6 חודשים לפני היציאה והשג את עותק ההיסטוריה הרפואית של בעל החיים לווטרינר במדינה החדשה וכן וודאו שכל הנתונים תקינים החל מחיסוני כלבת ועד לפרטי התילוע הרגילים. תהליך זריקת הכלבת צריך להתבצע ביום בו השתלת השבב וחתימה על ידי הווטרינר שלך בכל צבע מלבד שחור. תעודת בריאות חתומה על ידי הווטרינר יחד עם תעודת חיסון נגד כלבת היא שתי דרישות חובה בעת העברת בעלי חיים ממדינה למדינה. תעודת הבריאות צריכה לציין שחיית המחמד שלך במצב בריאותי מושלם, כאשר תעודת הכלבת צריכה לציין היכן ומתי ניתנה זריקת הכלבת ואם הזריקה קיימת. רוב המדינות עשויות אפילו לבקש אישור נסיעה לחיות מחמד.

אם ההתנהגות של בעלי החיים משתנה, זה אכן נורמלי שכן הם ירגישו שמשהו לא רגיל ושהם לא מרגישים בנוח. הלחץ ייכנס לתוכם כאשר הם ירגישו שאתה לחוץ. אז הישארו רגועים בנוכחותם בזמן העלייה למטוס או בנסיעה. רוב שירותי ההובלה של חיות מחמד אוסרים על שימוש בתרופות הרגעה, תוך התחשבות בתופעות הלוואי של תרופות הרגעה על בעלי החיים. הם מעדיפים מיזוג לפני תנועה וטרום טיסה של חיית המחמד. אם מדובר בחיה היפר אקטיבית שאתם מטיילים איתה, גשו לווטרינר ובקשו מה הדרך הטובה ביותר להזיז אותם, במיוחד אם הם לא טיילו הרבה בעבר. אחזקתם בארגז במכונית AC שיש לה זריקה עשויה לעזור לו בזמן הנסיעה וגם אם בן משפחה יושב ומדבר אליו בעדינות, זה יעזור מאוד.

כל אדם לא יזדקק לשירותים עבור חיות המחמד שלו עד שהוא יצטרך לעבור איתה או שיעבדו בשירות הובלות חיות מחמד או אם מישהו מזכיר לו זאת. כשהם יודעים על זה, הם מחפשים מידע נוסף ומקלידים "שירותי הובלת חיות מחמד" בלשונית החיפוש שלהם ומוצאים מיליוני תוצאות, מה שמראות שיש שירותי הובלות חיות מחמד, הובלת חיות מחמד, הובלת חיות מחמד, הובלות חיות מחמד זולות, חיות מחמד מקצועיות. הובלה, מעבר עם כלבים וכדומה. עם זאת, יש לתת עדיפות עליונה לבטיחות בעלי החיים וכאשר מדובר במעבר דירה; יש רק שני סוגים של בעלי חיים – נוסע בפעם הראשונה ומטייל מנוסה.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.