שמירה על בטיחות חיות המחמד שלך במהלך הוריקן

עם עונת ההוריקנים המתקרבת, חיוני שתושבי האזורים המועדים להוריקן יהיו מוכנים. החל מתוכנית חירום ועד לוודא שיש לך ערכת חירום מוכנה ללכת ועד לדעת מבעוד מועד לאילו מספרי חירום להתקשר והיכן יהיה מקלט ההוריקנים הקרוב ביותר שלך אם תצטרך להתפנות. למרבה הצער, לעתים קרובות מדי אנשים מתעלמים מחיות המחמד שלהם כשזה מגיע לבטיחות בהוריקן. ומה שלא תעשו, אל תשאירו את חיות המחמד שלכם בבית כשאתם מתפנים. הסיכוי של חיית המחמד שלך לשרוד הוריקן הוא מינימלי ולא סביר. אם זה לא בטוח עבורך, זה לא בטוח עבור חיות המחמד שלך. זה קריטי שתקבע תוכנית חירום עבור חיות המחמד שלך במקרה של סופת הוריקן ושהתוכנית שלך כרוכה בהעברה של חיות המחמד שלך למקום מבטחים.

במקרה של סופת הוריקן, אם תידרש להתפנות למקלט, סביר להניח שלא תוכל להביא את חיית המחמד שלך. למרות שמקלטים של הצלב האדום וכמה אחרים יאפשרו לבעלי חיים להיכנס עם בעליהם, מקלטים רבים יסרבו להיכנס. לכן יש להכין את הקן מבעוד מועד במקום להיתקע ללא מקום בטוח ללכת אליו עם חיית המחמד שלך במהלך הוריקן.

על פי חטיבת פלורידה לניהול חירום, יותר ויותר קהילות מפתחות תוכניות מחסה ידידותיות לחיות מחמד. המפתח הוא לעשות את המחקר שלך מבעוד מועד ולגלות אם מקלטים מקומיים יקבלו את חיית המחמד שלך. אם אינכם יכולים למצוא מקלטים ידידותיים לחיות מחמד, השלב הבא הוא ליצור קשר עם מלונות או מוטלים מחוץ לאזור כדי לברר מהי מדיניות חיות המחמד שלהם ואם הם יוותרו על מדיניות "ללא חיות מחמד" במקרה חירום. אולי תרצה לפנות גם לוטרינר שלך כדי לשאול אותם אם יש לו הצעות. תוך כדי מחקר, הקפד לשמור רשימה של משאבים ידידותיים לחיות מחמד עם מספרי טלפון וכתובות. אם סופת הוריקן תגיע אליכם ואתם צריכים להתפנות, תהיו אסיר תודה שהכנתם את הרשימה.

לאחר מכן, חשוב שתהיה ערכת חירום מוכנה גם עבור חיית המחמד שלך. כמו בכל ערכות חירום, ערכות חיות מחמד צריכות להיות מורכבות מראש, להשאיר אותן באזור קל לגישה קרוב ליציאה (רצוי גם עם ערכת החירום שלך) ומוכנות ליציאה. ערכות חיות מחמד צריכות להכיל מסמכים חשובים (רישומים וטרינריים וכו'), תרופות, ערכת עזרה ראשונה, מזון, קערות, רצועות, צעצועים, מיטת חיות מחמד מתקפלת, שמיכות, ארגז, פנס ומים ניידים. שימו לב שעליכם לשים בצד מספיק מזון ומים למשך שבוע אחד לפחות. כאשר מניחים אוכל בצד, אם חיית המחמד שלך אוכלת מזון משומר, שים בצד פותחן קופסאות שימורים או קנה את פחיות הקליפה הקלות. אם לחיית המחמד שלכם יש צרכים מיוחדים כלשהם, כמו אשפה לחתולים, ארגז חול, מנורת חום, ליקוק מלח, מצעי אורן וכו', הקפידו להניח בצד גם את הפריטים הללו. חשוב לציין שאם חיית המחמד שלכם היא ציפור, עדיין תרצו שמיכה מוכנה לשימוש כדי שתוכלו לכסות את הכלוב שלה כדי להפחית את הלחץ בזמן הנסיעה. שמור את כל הפריטים במיכל עמיד למים שהוא יציב וניתן לשינוע בקלות. כמו כן, חשוב לשמור תמונה של חיית המחמד שלך בפח גם במקרה של אבדן חיית המחמד שלך. המפתח הוא שיהיה ערכת החירום לחיות המחמד שלך מוכנה לשימוש בהתראה של רגע. חלק אחד בערכת החירום שלך שלא ייכנס לפח הוא הידוק מאובטח של פרטי הקשר הנוכחיים שלך לצווארון או רגל (ציפורים) של חיית המחמד שלך, אם אפשר. אם יש לך ציפורים, חיות קטנות או זוחלים, אולי תרצה לסמן גם את הכלוב של חיית המחמד שלך. במקרה שתיפרד מחיית המחמד שלך, צוותי חירום יוכלו ליצור איתך קשר עם המידע שסיפקת על הקולר של חיית המחמד שלך. לבסוף, קבלו מדבקת התראת הצלה. על ידי ביקור ב-ASPCA באינטרנט, אתה יכול לקבל מדבקה בחינם על ידי מילוי טופס מקוון.

כאשר יש לך ערכת חירום לחיות מחמד ורשימת משאבי חיות מחמד מוכנים לשימוש, השלב הבא הוא להישאר מעודכן. עקוב אחר איומים שמתקרבים על ידי האזנה למידע מזג אוויר בטלוויזיה, ברדיו או באינטרנט. אם תינתן אזהרת פינוי, לרוב יהיה לך קצת זמן להביא את עצמך, משפחתך וחיות המחמד שלך למקום בטוח. אם אתה שומע על סופת הוריקן שמתקרבת, התקשר למקלט לחיות מחמד או למוטל מבעוד מועד כדי לאשר את סידורי המחסה. חשוב גם להחזיק את כל חיות המחמד שלך איתך ובפנים, גם אם אינך בבית. במקרה שמגיעה צו פינוי בזמן שאתה לא בבית, חשוב שיהיה איש קשר, כמו שכן או חבר, שיוכל לאסוף את חיות המחמד שלך ולפגוש אותך במקום אחר.

בנוסף לכך שהמשאבים שלך יהיו מוכנים, אולי תרצה לחשוב מראש מה תוכל לעשות כדי לשמור על חיית המחמד שלך רגועה במהלך הוריקן. ישנן מספר תרופות טבעיות זמינות כעת כדי לעזור לרמת הלחץ של חיית המחמד שלך להישאר נמוכה. מוצרים כמו תרופות הפרחים של באך או NaturVet Quiet Moments Gel מועילים לכלבים וחתולים שעלולים לחוות חרדה. בנוסף, ייתכן שתרצה לרכוש כמה פינוקים "להעסיק אותם" בזמן שחיות המחמד שלך כלואות במהלך הוריקן.

אם הוריקן היא אפשרות, התוכנית הטובה ביותר אם אפשר היא ללכת למקום בטוח עם חיית המחמד שלך. אם אינך יכול למצוא מקלט ידידותי לחיות מחמד, אולי כדאי לך לעזוב את האזור ולפנות למקום בטוח שבו תוכל להישאר עם חיית המחמד שלך.

בנוסף למאמר זה, ישנם משאבים מצוינים זמינים עבור בעלי חיות מחמד באתרי האינטרנט של FEMA ו-ASPCA. במקרה של סופת הוריקן או פינוי מאסון, לעולם לא תוכל לקבל יותר מדי מידע, במיוחד אם אתה בעל חיית מחמד. חיות המחמד שלנו סומכות עלינו שנטפל בהן ויגן עליהן. עם הכנה וידע, כל בעלי חיות המחמד יכולים לוודא שחיות המחמד שלהם יישמרו בטוחות במהלך הוריקן.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.