שמן דגים וגוון עור הולכים נהדר ביחד: התחל לקחת עוד היום תוספי שמן דגים באיכות גבוהה

ישנם פלאים רבים הקשורים לצריכת שמן דגים, הידוע בכינויו חומצות שומן אומגה 3. מה שאנשים רבים לא יודעים שצריכת שמן דגים וגוון עור קשורה גם זה לזה באופן ישיר.

לצריכה סדירה של חומצות שומן אומגה 3 יש יתרונות בריאותיים רבים. הוא טוב לבריאות הלב, מקדם ראייה טובה, מחזק את מערכת החיסון, מסייע במניעת סרטן וגם מסייע בבעיות הקשורות בעיכול.

אלו היו רק היתרונות הבריאים. אם תתחילו ליטול תוספים טריים על בסיס קבוע אז תראו גם שיפור לא רק בגוון העור אלא גם תבחין בפחות שבירת הציפורניים, שיפור במרקם העור ושיפור בשיער היבש.

רבים מכם אינם מודעים לכך ששמן דגים וגוון עור קשורים זה לזה. מחקרים הראו כי אותם אנשים הסובלים ממחלות עור כמו אקזמה, זאבת ופסוריאזיס, ראו שיפור בעורם על ידי שימוש בחומצות שומן אומגה 3.

ישנם שני סוגים של חומצות שומן אומגה 3. האחד ידוע כ-DHA והשני כ-EPA, ושניהם מתפקדים כנוגדי דלקת. זו הסיבה שנטילת התוסף יעילה ביותר נגד בעיות עור שונות, בין אם זה אקנה או אקזמה או פסוריאזיס.

שמן דגים וגוון עור קשורים גם זה לזה באופן שכאשר יש לך בעיית עור הנובעת בדרך כלל מכמות נמוכה של שמן דגים שנמצאת בגוף שלך.

DHA ו-EPA פועלים על ידי לחות לממברנות התאים של העור. כתוצאה מכך העור מסופק בכל קרם הלחות הדרוש והוא הופך שמנמן. הם פועלים גם כסוכני אנטי אייג'ינג, על ידי הפחתה יעילה של כמות הקמטים הקיימת על העור ועל ידי הפחתת קו עדין והידוק העור הנפול.

כך חומצת שומן אומגה 3 עוזרת בסילוק רעלים מהגוף ומשווה לעור מראה צעיר ורענן.

EPA עוצר את היווצרות האנדרוגנים, ובכך מונע את הופעת האקנה והתפרקות העור.

חשוב מאוד לכלול את נטילת התוספים של שמן דגים בשגרת היומיום שלך. אבל אתה צריך להיות בטוח שאתה לוקח את זה שאין בו מרכיבים מלאכותיים והוא נקי מכל סוג של חומרים משמרים, כי אחרת העור שלך לא ירוויח מזה. שמן דגים ועור הראו שיש מתאם בדרכים רבות יותר ממה שחשבו קודם לכן.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.