תוספי מזון לכלבים וחתולים – מה חיות המחמד שלך באמת היו רוצות אילו היו יכולות לספר לך

תוספי מזון לכלבים וחתולים מאפשרים לכל סוגי בעלי חיות המחמד לעשות את הטוב ביותר עבור חבריהם הפרוותיים. בנוסף לספק אהבה בלתי נגמרת, מזון ומחסה בטוח, יש הרבה יותר שאתה יכול לעשות עבור הכלבים והחתולים שלך כדי לשמור אותם מאושרים ובריאים. תוספי תזונה לכלבים וחתולים יכולים להצעיר את בריאותם, להאריך את תוחלת חייהם ולעודד חיוניות כללית.

אם אינך משתמש כעת בתוספי תזונה לכלבים וחתולים בחייך, אתה עשוי לתהות מדוע אתה צריך אותם…

תוספת תזונה: אפילו המזון המתקדם ביותר לחיות מחמד לא יכול לתת לחיית המחמד שלך את כל התזונה שהיא צריכה.

רכיבי תזונה מתקדמים: בנוסף, תוספי תזונה רבים מאבדים מיעילותם בצורת מזון לחיות מחמד. מתן תזונה מתקדמת לחיית המחמד שלך בצורת תוסף ישחזר את גופו מבפנים החוצה.

חפש תוסף תזונה לכלבים וחיות מחמד המכילים מרכיבים המסייעים בטיפוח אריכות ימים ובריאות.

– יש לחפש DMAE בתוספי תזונה לכלבים וחתולים. DMAE מעלה את מצב הרוח, משפר את הזיכרון ומגביר את האנרגיה הפיזית – הכל חשוב לבריאות חיית המחמד.

– L-Carnitine הוא מרכיב מפתח נוסף המסייע לתאים בכל בעלי החיים לבצע חילוף חומרים טוב יותר של שומנים לאנרגיה מהירה יותר. זה גם הוכח קלינית כמגדיל את תוחלת החיים.

אם אינכם בטוחים אם תוספי תזונה מתאימים לחיית המחמד שלכם, תסתכלו על הסיפור המדהים הזה… לונה הייתה חתלתול קטנטן ותת משקל במשקל 1.7 קילו כשהיא נמסרה לראשונה לבעל אומנה. היא הייתה כל כך קטנה שלא ניתן היה להעביר אותה לאימוץ רגיל. הבעלים האומנה שלה ניסה לעזור לה להשמין ולשפר את בריאותה, אבל היצור הקטן עדיין נאבק. היא עלתה קצת במשקל לאט אבל אז פיתחה בטן נפוחה. הווטרינר לא הצליח להסביר את זה והעלה את התיאוריה שלונה הקטנה יש מספר פגמים מולדים. הבעלים האומנת שלה החליט להשאיר אותה מאחר שהיא עדיין חולה מכדי להעמיד אותה לאימוץ.

התייעצויות נוספות עם הוטרינר גילו שלונה המסכנה היו ורידים נוספים בכבד וכן וריד גדול דרך הלב שגרם לה לבעיות התפתחות. אנזימי הכבד שלה היו פי 7 יותר ממה שהיו צריכים להיות, הכליות שלה לא תפקדו, היא הקיאה לעתים קרובות והיא לא יכלה לאכול אוכל רגיל. הוטרינר אמר לבעלים שלונה אין הרבה זמן לחיות.

בעליה הבינה שיש לה תוסף תזונה בביתה שאולי יוכל לעזור. היא החליטה לנסות. היא העניקה ללונה תוסף תזונה רב עוצמה עם תרכובות מטבוליות פעמיים בשבוע, ובתוך פרק זמן קצר לונה אכלה מזון רגיל לחתולים וההקאות פסקו. פגישת מעקב גילתה שאנזימי הכבד שלה ירדו כמעט בחצי, ותפקוד הכליות שלה התנורמל.

אם הסיפור הזה מעורר השראה, דמיינו מה תוסף חיות מחמד איכותי יכול לעשות לבן המשפחה הפרוותי שלכם. בחירת התוסף הנכון היא המפתח. חפשו את המרכיבים הנ"ל בכל תוסף שתבחרו כדי להבטיח שהוא יספק לחיית המחמד שלכם יתרונות אמיתיים.

תוספי מזון לכלבים וחתולים אינם מותרות. הם חלק חיוני בשמירה על בריאות חיית המחמד שלך ופעילה במשך שנים רבות.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.