תקציר: הקדמה של לוחש החתולים

בואו נתחיל:

בהקדמת הספר דן מישל מהי ההגדרה של חתול. היא מצהירה שחתולים בטוחים ורגועים, חברותיים ובטוחים. חתול הוא הישות שלו/שלה. הם לא מוערכים כמו כלבים, בגלל אי ​​הבנה מדוע חתולים עושים מה שהם עושים. זה כולל כאשר חתולים פועלים עם התנהגויות לא הולמות. האמת העצובה כתוצאה מחוסר ההבנה הזה, חתולים מגיעים למקלטים, נטושים או מומתים. עם זאת, לדברי מישל, קיימת עזרה התנהגותית לחתולים כאשר לרוב אין צורך בתרופות (עם זאת ישנם יוצאים מן הכלל, הנדונים בפרקים מאוחרים יותר של הספר). כאשר אתה משנה את הסביבה, אתה משנה את התנהגות החתול. השורה התחתונה היא "אתה לא יכול לגרום לחתול לעשות מה שאתה רוצה, אבל אתה יכול לשנות מעט את ההתנהגות שלך כדי לקבל תוצאה שתשמח את שניכם" (עמ' 8).

במהלך ההקדמה, מישל דנה כיצד היא תתבונן בחתולים פראיים ותיצור בהם אינטראקציה החל מגיל צעיר. היא צברה ניסיון רב בניסיון להכיר את החתולים הפראיים הללו. במהלך חוויה כזו, היא למדה את האמנות והמשמעות של מצמוץ איטי. כתוצאה מאהבתה לחתולים, מישל הפכה לעוזרת וטרינר מה שהוביל לשמירה על חתולים. בעודה שומרת על חתולים, היא גילתה שבעלי חתולים זקוקים לפתרונות לבעיות התנהגות של חתולים, זה הוביל לאהבתה הנוכחית להיות התנהגותית של חתולים.

הלקח שלמדה במהלך חוויותיה עם אלפי חתולים ולקוחות ברחבי העולם, בעזרה להם לפתור את ההתנהגויות של החתולים שלהם היה "שההתנהגות הלא רצויה היא לרוב תוצאה של משהו שהבעלים עשה או עדיין עושה" (עמ' 22). הבעלים צריכים לקחת אחריות מלאה על החתול שלהם, הסביבה והפתרון להתנהגויות.

כשקראתי לראשונה את פרק ההקדמה, זה היה די כדור לבליעה. הייתי צריך לקרוא שוב את החלק בעמוד. 22 אודות הבעלים אחראי לכך שהחתולים מתנהגים כפי שהם. אני ממש אוהב את החתולים שלי. הם הילדים שלי והאמנתי שאני עושה את הטוב ביותר עבורם. הסיבה שפניתי לספר זה היא בגלל הדברים הבאים: כפי שציינתי קודם, יש לי ארבעה חתולים. ציפי כרגע עם צווארון Nuturecalm לבעיות טיפוח וחרדות יתר. וולברין יכול לקבל ביקורי בית רק מהווטרינר עקב התנהגויות אגרסיביות. לסנופי יש גם בעיות שבהן היא נשארת בחדר השינה. ביסקרס הוא חתול שנהנה לבלות במערת הגבר (הרגילה שלי). כדי לסייע בפתרון בעיות ההתנהגות שהציגו ציפי ווולברין החלטתי להתעמק בספר הזה ולשים בצד את הגאווה שלי ולנסות את הפתרונות האלה.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.