3 דרכים קלות לעבור אורגני

לעבור אורגני זה רעיון טוב… מזונות אורגניים הם בעלי תכולה תזונתית גבוהה יותר, מויטמינים ומינרלים ועד נוגדי חמצון. הם נקיים מחומרי הדברה, הורמונים, אנטיביוטיקה ורעלים אחרים הגורמים לחוסר איזון הורמונלי, סוגים רבים של סרטן, מומים מולדים ומחלות קשות אחרות. מכיוון שלא תמיד קל למצוא אותו כי תוויות עלולות לבלבל, הנה כמה טיפים שיקלו עליך…

1. דע מה משמעות התוויות – להבין אילו מזונות הם באמת "אורגניים" יכולה להיות קשה מכיוון שיש כל כך הרבה תוויות שונות. כל דבר הנושא חותם 100% אורגני פירושו שהמזון מכיל רק מרכיבים המיוצרים אורגנית. עליו לשאת מידע ליצירת קשר של הסוכן המאשר USDA; ונושא את החותם "USDA Organic".

אם על התווית כתוב אורגני, זה אומר ש-95% מהמרכיבים שהוכנסו לייצור המזון הם אורגניים. 5% הנותרים חייבים להיות ברשימה ארצית של מרכיבים מקובלים. מוצרים אלה חייבים לכלול גם את פרטי הקשר של סוכן ההסמכה המוסדר של USDA.

עשוי עם מרכיבים אורגניים פירושו שהמזון מכיל לפחות 70 אחוז מרכיבים אורגניים. שוב, הצורך לספק את פרטי הקשר של הסוכן המוסמך. אבל שאר המרכיבים אינם בהכרח אורגניים. והם לא יכולים לשאת את החותם "USDA Organic". מזונות עם פחות מ-70 אחוז מרכיבים אורגניים עשויים לכלול מרכיבים אורגניים ברשימת הרכיבים בלבד. הם גם לא יכולים לשאת את החותם "USDA Organic".

2. קונים בשווקי איכרים מקומיים. הם הופכים פופולריים יותר בקהילות רבות. חפש אחד קרוב אליך. תוצרת שגדלה במקום היא לעתים קרובות יותר מזינה מאשר בחנות, כי אתה מקבל פירות וירקות בעונה, ואין צורך להעביר אותם למרחקים ארוכים. זה אומר שהם הבשילו קרוב יותר לקציר, מה שעושה הבדל גדול בתכולת התזונה.

3. הימנע ממזונות מסוכנים אלה –

חלב: בקר מסחרי נשאב מלא בהורמונים ואנטיביוטיקה. הם אוכלים דגנים עם חומרי הדברה, שגורמים להם להיות בעלי חיים חולים. וזה מתרכז בחלב שלהם. ה-USDA ביצע ניתוחים של חלב מסחרי בשנת 2004 ומצא שאריות חומרי הדברה בכל הדגימות שנבדקו. חלב אורגני זמין ברוב הסופרמרקטים. הפוך זאת לרכישה עדיפות. אלא אם כן אתה בעניין של שתיית חלב גולמי.

הימנע מגרסאות מסחריות של אפרסקים או תפוחים. הם מכילים את הריכוז הגבוה ביותר של חומרי הדברה וייתכן שטיפתם לא תספק הגנה מספקת.

  • חמאת בוטנים

יותר מ-99 אחוז מחקלאי הבוטנים משתמשים בטכניקות חקלאות קונבנציונליות במדינה זו, כולל קוטלי פטריות ורעלים אחרים. בלי סקיפי או ג'יף – זה רע לך ולילדים שלך – שמן הבוטנים מופק ומוחלף בשמן סויה. אני קונה את חמאת בוטנים אורגנית של Smuckers. אתה מכיר את הפתגם "אם זה סמוקרס זה חייב להיות טוב?" זה נכון…הכל טבעי – מוסיפים רק בוטנים ומלח. מקור נהדר נוסף יהיה הארקה משלך אם הסופרמרקט שלך מציע זאת. זה הכי טוב!

  • תוצרת מיובאת

פירות וירקות רבים מחוץ לעונה כאן במדינות נמצאים בעונה בדרום אמריקה. אוכמניות, עגבניות, ענבים ותוצרת אחרת מגיעים לעתים קרובות מצ'ילה, ארגנטינה או פרו במהלך חודשי החורף. אל תקנו אותם. לרבים יש הרבה יותר חומרי הדברה וכימיקלים מסוכנים אחרים מאשר זנים ביתיים.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.