5 פעילויות שחתולים אוהבים לעסוק בהם בכל פעם שהם יכולים

חתולים אוהבים לגרד ולטפר

זה אינסטינקטיבי של חתולים לגרד ולטפר משטחים שונים כדרך לחידוד הטפרים שלהם. למעשה, הם נהנים מאוד לעשות את זה.

בנוסף לחידוד הטפרים שלהם, גירוד יכול לעזור להירגע ולהצעיר חתולים. תחשוב על זה בתור המקבילה האנושית למתיחה ארוכה וארוכה כשהשרירים שלך עייפים או כואבים. סשן גירוד מהיר על עץ חתול או עמוד גירוד יכול להעיר חתלתול עייף מיד.

חתולים אוהבים זמן משחק יומי

זמן משחק הוא עסק רציני עבור חתולים, כל הדרך מגיל חתולים ועד לגיל הרך שלהם. זה לא לוקח הרבה כדי לשמור על חתול להתבדר – היא תשחק עם כול דבר החל מוך מחרוזת, לחתול מרומה-אאוט צעצועים-אבל זה חלק חיוני של הבריאות והפיתוח שלהם. לא רק שעת המשחק חוזרת לימיהם בטבע כשהם נאלצו לעקוב אחריהם, לצוד וללכוד את הטרף שלהם, אלא שהוא גם משאיר אותם מאומנים, מאורסים ומאושרים.

יש ממש מאות אלפי צעצועים לחתולים בשוק, אבל אולי החתול שלך אוהב לשחק במשחקים כמו מחבואים. לא משנה בחירת המשחק של החתול שלך, חשוב להתגנב לכמה דקות מדי יום.

חתולים אוהבים לצפות בציפורים

זה לא נדיר לראות חתולים מכורבלים על אדני החלונות. למה? זה מיקום מעולה לצפייה בציפורים! בין אם חתולים אוהבים לצפות בציפורים בגלל שהם טרף או פשוט בגלל שהתנועה לוכדת את תשומת לבם, חלק מהחתולים יכולים לבלות שעות בצפייה בציפורים מדי יום.

אם החתולה שלכם אוהבת להתכרבל בחלונות, הקפידו להגן על עורה מקרני השמש הקשות, במיוחד אם יש לה פרווה בהירה. נסה להגביל את השעות שלה ליד החלון כשהשמש הכי חזקה – בין 10 בבוקר ל-4 אחר הצהריים – ודברי עם הווטרינר שלך על מסנני קרינה שאושרו על ידי חתלתולים.

חתולים אוהבים את בני האדם שלהם

למרות שחתולים מתוארים לעתים קרובות כחיות בודדות, הם זקוקים לאהבה, תשומת לב ולוויה – ואהבה כדי לקבל זאת מבני האדם שלהם. הדרכים שבהן חתולים אומרים "אני אוהב אותך" הם רק קצת שונים מאיתנו, בני האדם.

כמה סימנים שהחתול שלך אוהב אותך כוללים גיגור, צרור (או הנחת ראשה עליך), שינה עליך או לידך, מיאו, ללקק ואפילו הדבקת ישבנה לפניך. כן באמת.

חתולים אוהבים לאכול אוכל טרי ומזין

לא סביר שתרצו לצלול לתוך צלחת גדולה של אוכל מקולקל בזמן ארוחת הערב. אותו דבר לגבי החתול שלך. אוכל מיושן ומקולקל לא רק טעים, גם הוא יכול לארח סוגים שונים של חיידקים, כמו סלמונלה וסטפילוקוקוס.

בכל פעם שאתה מגיש את הארוחות של החתול שלך, הקפד לבדוק את תאריכי התפוגה של מזון רטוב ויבש כאחד. זה יבטיח שאתה מאכיל אותה רק בארוחות טריות, מזינות ובטוחות.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.