5 תסמיני דלקת בדרכי השתן של חתול Surefire שכדאי לפקוח עליהם עין

תהיתם פעם איך להבין אם לחתול שלכם יש דלקת בדרכי השתן? זה יכול להיות קשה בהתחלה להבין מתי החתול שלך סובל מ- UTI מכיוון שחתולים סובלניים מאוד לכאב. עם זאת, ישנם כמה תסמינים של דלקות בדרכי השתן של חתולים שהם דגלים אדומים רציניים. 5 התסמינים המפורטים הם סימנים בטוחים לכך שהחתול שלך סובל מ-UTI או מחסימה של השופכה אז שים לב אליהם.

1. מכל תסמיני השתן של החתול, מתן שתן במקומות לא מתאימים והשתן מחוץ לארגז החול הם הנפוצים ביותר. לפעמים הגיל יכול להשפיע מכיוון שחתולים מבוגרים סובלים לעתים קרובות מבריחת שתן, אך בטוח לומר שאם אתה מבחין בחתול שלך משתין מחוץ לארגז החול שלו לעתים קרובות, דלקת בשלפוחית ​​השתן היא הסיבה. זה קורה בגלל שהחתול שלך מקשר את הכאב של מתן שתן עם ארגז החול. חסימה של השופכה יכולה לגרום גם לתסמין זה. חשוב שתעזור לחתול שלך להחלים ולחזור לשגרה באמצעות תזונה בריאה, אורח חיים וטיפול הומאופתי.

2. תסמינים אחרים של דלקת בדרכי השתן של חתול שכדאי להיזהר מהם כוללים שתן בעל ריח רע. לחתולים שיש להם שתן מסריח כנראה יש חוסר איזון pH וחיידקים בדרכי השתן. חיידקים מדביקים את דרכי השתן וגורמים לשתן להריח רע. אם לא יטופל במהירות, למצב עלול להיות השלכות חמורות על בריאות החתול שלך. ודא שהחתול שלך שותה מספיק מים טריים ומסוננים כדי לשטוף החוצה חיידקים מזיקים.

3. אם הבטן של החתול שלך רכה ואתה מבחין בתסמינים אחרים של שתן של חתול דגי, אתה יכול להיות כמעט בטוח שהחתול שלך סובל מ- UTI. דלקת שלפוחית ​​השתן יכולה להופיע בחתולים זכרים ונקבות כאחד. הדרך הטובה ביותר להקל על סימפטום כואב זה היא באמצעות מתן תרופה הומאופתית. וודא גם שלחתול שלך יש תזונה בריאה ואורח חיים נטול מתחים כדי שהתסמינים לא יחמירו.

4. דם בשתן הוא סימן מובהק לכך שהחתול שלך סובל מזיהום חמור, קריסטלים בדרכי השתן או מחלה כמו מחלת כבד שומני. זה יגרום לכאבי החתול שלך להשתין והמצב יכול להיות מסכן חיים במיוחד עבור חתולים זקנים. הקפד לקחת את החתול שלך לוטרינר אם אתה מבחין בשתן דמי. אם אינכם בטוחים, תנו לחתול שלכם לעשות פיפי על משטח בהיר כדי שתוכלו לזהות עקבות של דם. סימפטומים של דלקת בדרכי השתן בחתול כגון זה מצריכים טיפול מיידי.

5. האם החתול שלך בוכה יותר מהרגיל? האם הוא או היא מלקקים את איברי המין שלו לעתים קרובות? תסמיני שתן אלה של החתול יכולים להיות סימן לכך שהיא סובלת מכאבים ומנסה להרגיע את הכאב. זיהומים, חסימת השופכה או דלקת עלולים לגרום לסוג זה של כאב.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.