7 הציפורים הנפוצות ביותר שתוכלו למצוא בסינגפור

אם אתה גר או עובד בסינגפור, לעתים קרובות יש לך חשק לדעת יותר על העיר. במאמר זה, אנו הולכים לדבר על כמה מהציפורים הנפוצות ביותר שתוכלו למצוא בעיר זו. נשתף כמה עובדות נפוצות על ציפורים אלה.

1) Javan Mynah

ציפור זו נקראת גם Mynah עם פורקן לבן. לראשונה, בשנת 1920, ציפור זו הובאה ממדינות אחרות כדי לשמור עליה כציפור מחמד.

בכל הנוגע לגידול ומזון, mynah די סתגלנית. הוא עוזב את הקינים שלו לפני ציפורים אחרות כדי לאכול הרג דרכים, פירות, שאריות מזון אנושיים וחרקים.

2) זרזיר מבריק אסיאתי

לעתים קרובות, ציפורים אלה מתכנסות בלהקות גדולות המורכבות מ-30 ציפורים. ניתן למצוא ישיבה על אנטנות טלוויזיה והאכלה מסוגים שונים של פירות בגנים. בלילה, אתה יכול למצוא אותם בלהקות קהילתיות גדולות ובתי מקומות לינה. הקול שלהם נשמע כמו שריקה.

3) יונה ירוקה ורוד צוואר

היונה הזכרית צבעונית יותר מהנקבה. לעתים קרובות, הקינים שלהם נמצאים בעצים. לעתים רחוקות הם נמצאים על הקרקע. בדרך כלל, הם יורדים רק כאשר הם צריכים לשתות מים.

הזוג עוזר זה לזה לדגור על הביצים והקן. בדרך כלל, הזכר נח בקן במשך כל היום, והנקבה חוזרת בערב. בניגוד לציפורים אחרות, ליונים ויונים אין בלוטות המייצרות שמן. אז, הנוצות שלהם לא עמידות למים.

4) בולבול צהוב מאוורר

אתה יכול למצוא את הציפור הזו כמעט בכל פארק וגן. בגנים ניתן לראות אותם עפים סביב שיחים פורחים. בדרך כלל, קן דמוי כוס עשוי מרצועות פלסטיק, חתיכות רפיה, נייר טישו ודברים צמחיים.

הם ניזונים מזחלים, חיפושיות, חגבים ונמלים. לאחר הארוחה, הם אוהבים להתרחץ ולהתעצבן.

5) ווימברל

אתה יכול למצוא ציפורים אלה מתרבות בחלקים הארקטיים והתת-ארקטיים של העולם. בדרך כלל, הם טסים למדינות אחרות, כמו ניו זילנד, אוסטרליה ואסיה במהלך החודשים הקרים של השנה.

בסינגפור, אתה יכול למצוא אותם בספטמבר ונובמבר. החשבונות הארוכים שלהם להאכיל חיות ימיות וסרטנים.

Whimbrel נראתה בשמורת סונגי בולו לאחר זמן רב ב-2014.

6) פסיפיק גולדן פלובר

בסינגפור, אתה יכול למצוא את הציפור היפה הזו על החופים. הם ניזונים מחרקים, עכבישים, תולעים, ימיים וסרטנים, אם להזכיר כמה. ציפור זו יכולה לעוף אלפי קילומטרים מבלי להתעייף. הם עפים בלהקות של מאות ציפורים.

לסינגפור הם מגיעים בסוף אוגוסט. באפריל הם טסים בחזרה לאתרים המקוריים שלהם.

7) שושן אדום מצוי

אתה יכול לזהות את השוק האדום המצוי מרגליו האדומות. אבל לקטינים אין רגליים אדומות. רגליהם ירקרק-צהוב. ציפורים עצבניות אלה נראות לעתים קרובות עפות מסביב לחופים החוליים.

בעונת הרבייה, שוק האדום המצוי חוגג בתולעים, חרקים ועכבישים. לפני או אחרי עונת הרבייה, הם אוכלים ראשנים, דגים קטנים, סרטנים ורכיכות.

אז זה היה היכרות עם כמה ציפורים נפוצות שתוכלו למצוא בסינגפור.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.