Bird Cage Liners – הטובים, הרע, והפשוט ממש רעים

נראה שהשאלה הזו תמיד צצה כאשר חובבי ציפורים רק מתחילים בטיפול ושמירה על חבריהם הנוצות. באיזה תוחם כלוב עדיף להשתמש? מהי השיטה הזולה ביותר ואיזו הבטוחה? יש כל כך הרבה מוצרים (חלקם מטעים) שזה בהחלט יכול להוביל אותך לכיוונים לא ברורים, שלא לומר, שעלולים להיות מסוכנים. בואו נפריד את העובדה מהבדיה.

כשאתה מחליט לראשונה באיזה סוג של אניה להשתמש, שקול את הכלוב שלך. האם המגש הוא צורה מוזרה? האם לכלוב שלך יש רשת כדי למנוע מהציפור שלך לעקוב אחרי הקרקעית? האם הציפור יכולה להגיע לתחתית, אפילו עם השבכה? התשובות לשאלות אלו יעזרו לקבוע איזה סוג של אניה מתאים ביותר למצב שלך. אתה רוצה לבחור אניה שניתן לבדוק בקלות, מכיוון ששינוי בלשלשת הציפורים שלך יכול להיות אינדיקטור למחלה. אתה רוצה לבחור מוצר שיקל לראות את העקביות, הצבע, הצורה ומספר הלשלשת. אתה גם רוצה תוחם שיהיה קל לתחזוקה, ולא יאפשר לגללים, מים או חומרים מבולגנים אחרים לחדור ולגרום לבעיות עובש פוטנציאליות.

המצעים הנפוצים בשוק כיום כוללים:

מצעים של קלח תירס אמנם משווקים לעתים קרובות עבור חיות מחמד וציפורים במיוחד, אך הם עלולים לגרום לסכנה גדולה יותר מאשר לנזק. בגלל שהוא כל כך סופג, זה יכול בקלות להתעצב. לאבק שמגיע יחד עם קלח התירס יש גם פוטנציאל ליצור בעיות נשימה אצל ציפורים רגישות. אם לציפור שלך יש בכלל גישה לתחתית הכלוב שלו, קלחי תירס עלולים להוות סכנה אם הציפור שלך בולעת משהו ממנו בטעות.

קונכיות אגוז הן סוג מצעים נוסף שקל להגיע אליו, ובשלב זה או אחר הומלץ כאישור לציפורים. קליפות אגוזי מלך בעת אכילה עלולות לגרות ולהדליק איברים, ולגרום לאי נוחות, או אפילו לנזק פנימי. קליפות אגוזי מלך אינן מומלצות לעופות.

שבבי ארז יכולים להכיל מרכיבים ושמנים טבעיים רעילים לציפורים. הארומה הסמיכה שלהם עלולה לגרום לאי נוחות בדרכי הנשימה, ולגרום לתסמינים אלרגיים ולגירוי של מסלול העיכול. כל סוג של גילוח הוא גם לא אידיאלי עבור ציפורים "ברודיות" או "קננות".

שבבי אורן שלא כמו ארז אינם רעילים ומשמשים לעתים קרובות למדי כחומר קינון לציפורים. אנו ממליצים להשתמש בשבבי אורן לחומר קינון, אך לא בציפוי ציפורי כלוב רגיל לכלוב. גילוח יכול להגביר הורמונלי לפני עבור נקבות תוכים במיוחד אם יש להן גישה לשבבים. אם אוכלים, השפעת היבול היא דאגה נוספת. אם הציפור שלך מתרחצת, לא מומלץ לשבבים מכיוון שהם יכולים לקצור עובש בקלות.

המלטה קיטי שמעתי על מעט בעלים שמשתמשים בחוט קיטי בתחתית כלוב הציפורים. גורם האבק שקשור להמלטה בלבד הופך את השימוש בחוט קיטי לבעיה עצומה. המלטה מתגבשת מכילה מרכיבים כדי לגרום למלטה להתנפח, לפעמים עד פי עשרה מגודלה הרגיל, כך שאם נבלע היא מהווה סכנה בריאותית עצומה לציפור שלך.

מוצרי נייר הם המנצחים לכאורה בכל הנוגע לכיסויי כלוב. קל להשיג (שמעתי בעלים מקבלים את העיתון שלהם מהשכנים, קונים גלילי קצה מהעיתון המקומי שלהם, ומה שביניהם!) עיתון הוא כנראה הספינות הנפוצות ביותר. בארה"ב, כל העיתונים משתמשים בדיו מבוסס סויה, כך שזה בטוח עבור הציפור שלך במקרה שיש לה גישה לתחתית הכלוב שלו. למעשה, דיו מבוסס סויה הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, כך שזו דרך בריאה לרפד את הכלוב ולהדוף חיידקים לא רצויים. יש לו גם סיכון קל לעובש, והוא קל לניקוי.

Cage Catchers עוד אלטרנטיבה בטוחה לציפורים בשוק שזוכה לאחרונה לשבחים רבים. הם פיסות נייר בעלות שעווה קלה בגודל מותאם אישית הנמכרות בגיליונות בגודל לבחירתך. אלטרנטיבה ידידותית לארנק לנייר, הם הופכים את ניקוי הכלוב שלך לקל וללא כאבים. לוכדי כלובים, כמו נייר, מכילים אפשרות מועטה לעובש ונותנים מעט הזדמנויות לחיידקים לא רצויים להתחמם.

לא משנה מה תחליט להשתמש, אנא רק ודא שמה שאתה משתמש בטוח עבור הציפור שלך. שמענו שהבעלים משתמשים כמעט בכל דבר בכלובים שלהם – ממגבות נייר, לרדיד אלומיניום (לא גדול!), ועד צמר שמחליפים ושוטפים מדי יום. מה שמתאים לכלוב שלך, לתקציב שלך ולציפור שלך זה מה שיתאים לך ביותר! אנו ממליצים ללכת ל-cage-catchers.com כדי לבדוק את קו המוצרים שלהם, או ליצור קשר עם העיתון המקומי שלך כדי לראות אם אתה יכול לעשות מציאה עבור חומרי המחזור שלהם, או אפילו לחמניות הסוף.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.