Peach Faced Love Birds

ציפורי האהבה שלי עם פני אפרסק הן צרורות של שמחה בגודל חצי ליטר. יש להם את האישיות המלאה של תוכים תוך שהם קלים לבית בגלל גודלם. הציפורים שלי הן ליצנים קטנים, משחקים במשך שעות בכל פעם. הם אוהבים להיתלות בצעצועים, לסובב אותם ולרקוד על הכתף שלך. הייתי צריך להסתכל על הכפתורים שלי! הם אוהבים לשלוף אותם מהבגדים שלי! ציפורים קטנות אוהבות כאלה: הן אוהבות להתכרבל ולהתעצבן.

אנשים רבים מאמינים שציפורי אהבה חייבות להישמר בזוגות. זה פשוט לא נכון. ציפור אהבה יחידה הופכת חיית מחמד טובה יותר מכיוון שהיא נקשרת אליך ולא לציפור אהבה אחרת. אמנם קל לשמור על זוג ציפורי אהבה מאולף, אבל אם אתה מתכנן לבלות הרבה זמן עם הציפור שלך אתה יכול לשמור אותה לבד. עם זאת, אם אתה עובד שעות ארוכות ולא חושב שיהיה לך הרבה זמן לציפור האהבה שלך, אני ממליץ לך להביא לו/ה בן לוויה. זה ישאיר את ציפורי האהבה שלך מאושרות וימנע שעמום. חשוב להבין שבעוד שציפורי אהבה הן תוכי קטן, יש להן את האינטליגנציה והיכולות של כמה מהתוכים הגדולים ביותר.

הם לא מפסיקים להדהים אותי עם היכולת שלהם לברוח מהכלובים של עצמם. אני צריך לשים חוט נחושת על דלתות הכלוב כדי לשמור אותם בפנים, ולפעמים הם מבינים איך לשחרר את החוט ולפתוח את הדלת!

ציפורי אהבה ינסו לפעמים להפוך לבוסים הקטנים של משק הבית. אני ממליץ להשתמש באותו סוג של אימון דומיננטיות עדין המשמש לתוכים גדולים יותר.

האם אתה מחפש ציפור שתוכל ללמד לדבר? ציפורי אהבה יכולות ללמוד לחקות צלילים ודיבור מדי פעם. עם זאת, אני לא ממליץ לך לקנות כל סוג של ציפור רק בגלל הציפייה שהיא תדבר; אפילו האפורים האפריקאים המפורסמים לפעמים לא לומדים לדבר. אז, אם זו הסיבה היחידה שלך לקנות ציפור, הייתי קורא לך ברצינות לשקול מחדש כי הציפור עלולה להינטש בסופו של דבר בגלל האכזבה שלך.

לדעתי, ציפורי אהבה ותוכים הם שניהם חיות מחמד נהדרות גם אם הם אף פעם לא מוציאים מילה. יש לנו את שניהם בבית. ציפורי האהבה מפטפטות כל היום, לעולם אינן משמיעות צליל שמישהו יכול להבין, מלבד היותם פשוט 'פטפוט רועש'. עם זאת, תוכי ראש צהוב כפול שלנו מפצה על כך; אוצר המילים שלו ארוך מאוד, נרחב והוא כל הזמן מדבר.

אם תחליט לגדל ציפורי אהבה רק תזכור שהם מגדלים פוריים. אתה עלול בקרוב, כמו שעשינו, למצוא את הבית שלנו מוצף עם ציפורי אהבה! וכמילה של זהירות, "אל תכניסו" שבבי קליפה בקן התינוקות. למרות שהריח נעים לבני אדם והוא טוב לציפורים מבוגרות, הוא חזק מדי עבור ציפורי אהבה. אני חייב להודות שלמדתי בדרך הקשה והיו לי נפגעים על הידיים! נייר זה הדבר הכי טוב לשים בקן יחד עם קצת אספסת. אין לקבל אבקת אספסת, אלא להבי אספסת מיובשים. אם החלטתם להשתמש בנייר, גזרו את הנייר (עדיף עיתון) ברצועות ארוכות ושימו אותו ליד הקן. אמא תיקח את זה לקן. ותזכרי שאם אמא תוקפת אותך היא רק מגינה על הקן שלה!

ציפור האהבה האהובה עליי היא לאקי, שנקראה כך מכיוון שזה היה הקלאץ' הראשון שלנו והיא הייתה היחידה, מתוך שישה, ששרדה כשהנחתי את שבבי הקליפה בקן.

אין לנו מגדל ציפורים, אלא ציפורי האהבה שלנו מזווגות בכלובים נפרדים. הדרך הטובה ביותר לאלף תינוקות במהירות היא להוציא את התינוקות מהתינוק הבא כשהם בני שבועיים בערך ולהאכיל אותם ביד. כך, הציפורים זוכות למיטב משני העולמות: החסינות הניתנת מהוריהם והאילוף הנובע מטיפול בני אדם.

ציפורי האהבה שלנו נגמלות בשפע כך שהן עופות מאושרות ומתאמנות היטב. אנחנו מאכילים אותם בכדורים, תערובת זרעים טובה, אספסת, עשב חיטה, קינואה, שעועית מונבטת ושאר ירקות ופירות. וכן, הו כן! ציפורי אהבה אוהבות לא רק לאכול ענבים, אלא גם לזרוק אותם מסביב. בקיצור, ציפורי אהבה אוהבות לשחק. הם מבדרים אותנו במשך שעות. אם תחליט לקנות ציפור אהבה עבור חיית מחמד, תעשה בחירה מצוינת! ~גב' CiCi~

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.